alena.rosee

Масло Nuxe Huile Prodigieuse

Масло Nuxe Huile Prodigieuse

З маслами французького бренду Nuxe , я думаю, знайомо дуже багато людей.

Хтось в захваті, хтось вважає це марнотратством, тому я розповім про переваги та недоліки цих олійок, та поділюсь враженнями від застосування.

Як добре, коли існують міні версії цього масла, це ідеальний варіант спробувати продукт, брати з собою в подорож чи просто змінювати масло частіше.

Мініатюрки є в фірмових наборах Nuxe , бьюті боксах або в журналах.

В мене це десь 3 або 4 жовте масло та друге рожеве .

В чому ж прикол чи це просто вдалий маркетинг?)

Не буду повторяти все що обіцяє виробник або описувати тару, це ви в так бачите на фото, а більш детально опишу свої враження та способи застосування.

Всього існує 4 види масла: класичне золоте або жовте, саме золоте з шимером, рожеве квіткове та в минулому році з'явилась новинка, зелений флакон, масло в якому насичено пахне неролі.

Всі масла однакові по властивостям , ефекту і хоч там трошки змінюється склад, то принцип дії один і той самий для всїх олійок , окрім той що з шимером .

Це масло містить 30% концентратрованих ефірних олій: макадамія, фундук, огуречник та ромашка, звіробій, камелія і солодкий мигдаль та поживний вітамін Е.

Аромат літній: запах франжіпані , гарденіі та кокосового молочка 🥥

Рожеве масло мені більше подобається по аромату.

Воно пахне соковитим бергамотом, лимонним фрешем на середземноморськими квітами апельсину , запах досить яскравий.

Виробник обіцяє оновлену формулу, яка містить олії макадамії, аргани, солодкого мигдалю, японської камелії, камелії олійної, розмарину.

Мої методи застосування:

  • Почну з банального ))) Тіло - масло добре зволожує шкіру, але зовсім не жирне, комфортно користуватись влітку;
  • Обличчя - для масажу роликом, пальцями , ще якимось девайсами, добре скользить , приємне, не закупорює пори;
  • Волосся: на кінчики волосся або на морі на довжину (у нюкс є спеціальне масло для волосся на морі, але ефект один), з ним волосся в морі не пересихає від солі;
  • після депіляціі/епіляціі;
  • додаю в ванну , пом'якшення і зволоження для шкіри.
  • додаю трошки в сухі скраби для тіла , так ефект краще ;
  • помякщує кутикулу;
  • просто як ароматерапія чи парфум, бо масла мають насичені аромати )

То мінусів чи недоліків я не знайшла , хоча ціна не бюджетна , але масло дуже економне в користуванні .

Наче нічого не забула ))

Чи користувались ви таким маслом і чи сподобалось воно вам?