Олександра ☕️

Мої нещодавні покупки

Мої нещодавні покупки

Не так давно я натрапила на знижки у відомому магазині і вирішила поповнити свою косметичку.

LNPRO Glow&Care Balmy Lip Oil (104 🥥)

Довго не могла ніде знайти цю олію, але все ж таки мені це вдалося. Правда я хотіла інший колір та аромат, але довелось брати що було. А був лише один флакончик під номером 104 coconut cream. Вже після відкриття я дізналась, що кольору в них немає, тому і відтінок не так важливий. Аромат кокосу є і він чудовий. Не сильно солодкий та хімозний. Дуже зручний маленький флакончик і гарний аплікатор. Він просто створений для того, щоб носити його із собою в сумочці. Гарно виглядає на губах і чудово зволожує.

По консистенції вона трохи рідша ніж звичайний блиск, але не тече і що найприжмніше зовсім не липка.

Ціна: ≈ 111₴

Об'єм: 3,7 мл

10/10, дуже хочу ще відтінок 101

Мої нещодавні покупки
Мої нещодавні покупки
Мої нещодавні покупки
Мої нещодавні покупки

Непогана пудра, яку вдалось придбати за акційною ціною. Я її брала лише щоб носити із собою (бо у мене всі пудри розсипчасті), тому приємно вражена якістю упаковки. На відміну від інших компактних пудр вона не відкривається сама та і футляр сам по собі досить міцний. Відтінок 01 найсвітліший і він мені підходить. Не скажу що це найкраща пудра що в мене була, але саме для того щоб носити із собою і підправити макіяж в потрібний момент вона підходить чудово. В комплекті є спонжик и дзеркало (на якому навіть захисна плівка була).

Єдиний мінус цієї пудри це запах. Він прям пудровий-пудровий, нагадує мені стару пудру моєї бабусі.

Ціна: ≈ 70₴ зі знижкою

Об'єм: 10,5 g

8/10