🪽Kate Rina🪽

Biorepair професійні зубні пасти 🫶

Biorepair професійні зубні пасти 🫶

Сьогодні хочу розповісти вам про зубну пасту, яка не тільки дбайливо очищає наліт, полірує зуби, а й здатна відновлювати емаль.

Для одного використання достатньо "горошини", і не важливо, використовувати електричну або звичайну зубну щітку. Я користувалась всіма пастами Biorepair і скажу що вони офігезні ! Роблять їх в Італії, що вже говорить про їх якість ! Для мене вони топ ❤️

Саме на фото паста для діток 6-12 років! Паста містить microRepair 15% гідроксиапатит (Рідка емаль), вітамін Е і має приємний смак натуральної делікатній м'яти. Без фтору! Надійно захищає і відновлює пошкоджену емаль, дбайливо і делікатно захищає здоров'я дитячих ясен, освіжає подих і робить зуби міцними, білими і блискучими. Має протикаріозну, реминерализируючу, антимікробну, протизапальну дію.

НЕ МІСТИТЬ: фтору, парабенів, содіумлауріл сульфату (SLS), діоксид титану, синтетичних ароматизаторів і антисептиків. Завдяки низькій абразивності і сучасним очищувальним компонентам зубна паста ніжно і безпечно очищає зуби, не травмуючи емаль.Довге відчуття чистоти зубів після чищення

По консистенції, вичайна біла паста.

Biorepair професійні зубні пасти 🫶

Пасти Biorepair щиро раджу , всі серії чудові , як для дорослих так і для дітей ! Навіть сенсу нема порівнювати з массмаркетом , вони професійні і якість відповідна ! ❤️