Yuriivna 🌸

Перший досвід депіляції за допомогою віску

Перший досвід депіляції за допомогою віску
Перший досвід депіляції за допомогою віску

Це мій перший досвід з віском не тільки цього виробника, а загалом,ніколи не користувалася такою штукою.Тож поділюсь враженням від новачка в цій справі.

Виробником є Італія.

Що йде у коробці пакування?

  1. Плівковий віск
  2. Інструкція
  3. 2 шпателі(я докупила ще 10 штук на перший час)

Як користувалася ним я?

  • Наразі я не маю мікрохвильову піч,тому вийшла з ситуації так,що розігрівала віск на водяній бані,знадобився на це час.Потім я перемішала шпателем віск і почала працювати з ним.

УВАГА

Перед тим як наносити віск,який попередньо був розігрітий,потрібно перевірити температуру,аби уникнути опіків.

Враження?

  • Намагалась працювати з віском швиденько,спочатку не вийшло як потрібно,бо я новачок в цій справі,тому довелося ще раз розігріти віск,бо він застигає.Потім ситуація вирівнялась.
  • Аромат на пакуванні заявлений як "Білий шоколад та масло какао",але я особисто цей аромат не відчула,для мене більш відчутний запах пластиліну.
  • Віск добре справляється з поставленою задачею-гарно видаляє волосся,і більш коротеньке та тонке,так і товсте та довге.
  • Я використовувала віск поки лише на ніжках.Ні,щоб обрати спочатку більше маленькі та легші ділянки,я вирішила почати з ніг)
  • Інструкція дуже класно написана,там детально описано як користуватися,як розігрівати,як завершити процедуру,як зберігати віск після використання та міри застереження.
  • Потрібно наносити тоненьким шаром віск,бо спочатку я щедро наносила його,і зрозуміла що так робити не потрібно)
  • Ще перевага,в тому що за 200 грн це велика банка,котрої вистачить на довго.
Перший досвід депіляції за допомогою віску
Перший досвід депіляції за допомогою віску