Lily♥️

Бальзам для губ Rose of Bulgaria Stik від BioFresh

Бальзам для губ Rose of Bulgaria Stik від BioFresh
Бальзам для губ Rose of Bulgaria Stik від BioFresh

Зараз в сумочці маю цей бальзамчик і скажу, що досить цікавий. Але розповім все по порядку. Думаю нікому не секрет , що Biofresh - це відома болгарська косметика, яка сьогодні продається і в Україні, тому придбати її не проблема. Так як Болгарія – це країна про троянди і різноманітну продукцію з них, не дивно, що бальзамчики теж з трояндовою олією, але чи є вона там насправді, зараз подивимось.

ЯК ДІЄ ЦЕЙ БАЛЬЗАМЧИК:

  • дає зволоження і запобігає появі тріщин і невеликих ранок на чутливій шкірі губ
  • бджолиний віск регенерує і заспокоює ніжну шкіру губ
  • вітамін Е блокує вироблення вільних радикалів
  • маслр дерева ши відновлює рівновагу вмісту ліпідів і пом'якшує шкіру
  • UVA-фільтр захищає від шкідливих ультрафіолетових променів
  • має тонкий аромат троянд

СКЛАД: CERA ALBA,PETROLATUM, PARAFFINUM LIQUIDUM, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, THEOBROMA CACAO SEED BUTTER, DIMETHICONE, BHT, BENZOTRIAZOLYL DODECIL P-CREZOL, TOCOPHERYL, ACETATE , CI 15850, PARFUM, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL.

Спосіб застосування: наносити на губи в міру необхідності для пом'якшення і зволоження.

ЯК СПРАЦЮВАВ НА МЕНІ:

1. ПАКУВАННЯ: виглядає так собі😅 ніби такий собі вінтаж, можливо в цьому щось є)

2. ВІДЧУТТЯ НА ГУБАХ: я відчуаю і віск і трояндову віддушку, мені це не дуже подобається і плюс трохи липкий

3. ДІЯ: дійсно гарно зволожує на досить довгий період

4. ЦІНА: середня вартість цього бальзаму десь 115 грн ( +_2,5 євро). Сьогодні це вважаю адекватна ціна.

Бальзам для губ Rose of Bulgaria Stik від BioFresh
Бальзам для губ Rose of Bulgaria Stik від BioFresh
Бальзам для губ Rose of Bulgaria Stik від BioFresh
Бальзам для губ Rose of Bulgaria Stik від BioFresh
Бальзам для губ Rose of Bulgaria Stik від BioFresh
Бальзам для губ Rose of Bulgaria Stik від BioFresh
Бальзам для губ Rose of Bulgaria Stik від BioFresh
Бальзам для губ Rose of Bulgaria Stik від BioFresh
Бальзам для губ Rose of Bulgaria Stik від BioFresh