Христина

Що з твоїми бровами?? спитав в мене коханий🙈

Що з твоїми бровами?? спитав в  мене коханий🙈

З минулого року (після великого стресу зрозуміло з яких причин) я активно відрощую вії та брови, пробувала різні засоби, на цей раз вирішила спробувати сироватку від Comex це наша українська аювердична косметика, класифікується як натуральна, обирала я її за складом та консистенцією, бо масляні текстури влітку на бровах та віях ну взагалі не дуже, а сироватка повинна бути легесенькою та добре поглинатися тому замовила, і от через пару днів я щаслива забираю своє замовлення з пошти та в той самий день в вечорі після душу нанесла, і тут через пару хвилин мене чекало неочікуване, шкіра на бровах та навколо почервоніла, на очах відчувалося, але не сильно, почервоніння пройшло тільки через пів години, на наступний день я знову вирішила дати цій сироватці шанс, але знов теж саме та й ще й декілька волосків випало з брів.🙁 Ще й навіть трохи травмувала чоловічу психіку, хлопець довго дивився на мої червоні брови😂

🌼Мій висновок: Може й непогана річ, все ж таки майже 300 відгуків на цей засіб, але мені він не підходить або він не для чутливої шкіри, або в мене алергія на якийсь компонент в цій сироватці, все-таки з аювердою треба бути обачніше.

Дякую що читали мій допис❤

Дівчата, якщо хтось користувався цим засобом поділіться враженнями))