Strange Love

Maybelline Lifter Gloss в унікальному відтінку 21 Gummy Bear, якого ще немає в Україні

Maybelline Lifter Gloss в унікальному відтінку 21 Gummy Bear, якого ще немає в Україні
Maybelline Lifter Gloss в унікальному відтінку 21 Gummy Bear, якого ще немає в Україні
Maybelline Lifter Gloss в унікальному відтінку 21 Gummy Bear, якого ще немає в Україні

Відтінок 21 Gummy Bear - це ніжний молочно-рожевий без перламутру. Він ідеально підходить для щоденного використання. Не надто яскравий, але і не занадто блідий, і він чудово виглядає на всіх відтінках шкіри. Блиск має густу, але не липку текстуру, яка не сушить губи. Він також містить гіалуронову кислоту, яка допомагає зволожувати губи не гірше бальзамів.

Я дуже задоволена новим відтінком 21 Gummy Bear від Maybelline New York Lifter Gloss. Спочатку він здався мені надто схожим на 002 Ice, проте навіть на свотчах вони доволі різні. Красива рожевинка 21 Gummy Bear мене покорила.

Попри те, що відтінок наразі недоступний в Україні і його важко дістати, я рекомендую саме 21 Gummy Bear. Це такий неймовірно ніжний нюд, як ті, що були в моді 2007-2010 роках (впевнена, ви пам'ятаєте всі ці перші блиски у рожево-молочних відтінках). І, чесно кажучи, я сумувала за такими пастельними відтінками на губах.