alena.rosee

Essence Peppermint Glow Бальзам для губ

Essence Peppermint Glow Бальзам для губ

Якось я придбала цей тінт і він довго в мене лежав новий , а ось нещодавно я його добренько распробувала і закохалась 💕

Цей бальзам мені дуже нагадує Dior lip glow або був у Діор максимайзер з легким кольором і по якості бренд Ессенс дуже постарались)

Взагалі, бальзами з PH це так звана лотерея, у когось колір майже не проявляється, а у когось занадто яскравий, у когось холодний ягідний, а хтось має теплий соковитий відтінок.

Я приблизно знаю реакцію своїх губ на засоби з Ph кольором, тому сюрпризів не було )))

Сам бальзам упаковано в пластиковий футляр, стік викручується добре, не шатається.

Тінт має аромат м'ятних льодяників , така собі солодка м'ята. Аррами приємний, не нав'язливий, на губах пропадає згодом.

Є дуже легкий охолоджуючий ефект , ну дуже помірний.

В складі бальзама є шимер, який згодом з залишається на губах разом з кольором .

Спочатку тінт дає дуже гарний соковитий ефект, згодом зволоження поменшає і залишається колір, який проявився у вас. В мене це помірний рожевий колір, який мені подобається 💕

По стійкості бальзам може пережити обід , кавову паузу та легкі поцілунки ))

його легко обновити , не треба вимальовувати контур, бальзам сам добре розподіляється)

змиваєттся міцеляркою чи гідрофалкою, губи з ним досить довго залишаються зволоженими.

В цілому, прекрасний бальзам з кольоровим фінішем за помірну доступну ціну, тому можу рекомендувати 👍🏻

Дякую за увагу 💛