Анастасія Фоміна

Гори целюліт🔥

Гори целюліт🔥

Відповідь проста-ні.Боротьба з целюлітом це комплексна робота і одна антицелюлітна олія не допоможе,але в комплексі це може покращити бажаний результат.Подібні засоби чудово розігрівають та підтягують шкіру.Я взагалі дуже люблю подібні засоби,бо після них шкіра рівна,пружна.Взяла цей засіб по відгукам,вони були здебільшого позитивні і це мене підкупило.Я боялася,щоб цей засіб не наробив мені опіку,бо я читала про деякі продукти такого типу,які пекли так,що аж потім опіки залишилися.Це масло має приємний апельсиновий аромат,дегко наноситься,я наносила його і під плівку у якості засобу для обгортування і без плівки.Під плівкою гріє добре,шкіра червоніє,але це в жодному разі не печіння та опіки,все достатньо лайтово,але відчутно.Олія вбирається у шкіру і знімаючи плівку видно тільки піт та трошки маслянистий шар.Коли цей засіб використовуєш без плівки то є невеличке тепло.Шкіра реально стає пружнішою.

Тут зручний дозатор,наносити зручно.Після нанесення голими руками,ніяких відчуттів на них не було,все добре змилися милом.Продукт супер,особливо враховуючи ціну,якщо любите подібні продукти -рекомендую.

Гори целюліт🔥
Гори целюліт🔥