krislemly

Maybelline Vinyl Ink♥️

Maybelline Vinyl Ink♥️

Привіт-привіт!)

Сьогодні хочу нарешті почати писати про помади MAYBELLINE SuperStay Vinyl Ink. Розпочинаємо з відтінка, який мені сподобався найбільше (зараз Вас здивую, це не рожевий coy😂).

Відтінок: 15 PEACHY.

Ціна: 285 грн.

Обʼєм: 4.2ml.

Пакування: стильний пластмасовий флакон в тон самій помаді. Має захистну наліпку.

Консистенція: помада рідка, перед нанесенням потрібно трішки потрусити помаду, щоб досягти рівномірного кольору. На губи лягає тоненьким, рівномірним шаром. Не полосить. Колір насичений, повністю перекриває рідний колір губ.

Аромат: солодко-карамельний, мені дуже подобається.

Аплікатор має вигляд витягнутої палички з фетровим наконечником-лопаткою. Один край аплікатора невеликий, скошений. Аплікатор м'який та добре набирає засіб.

Обмежувач працює добре, засіб видається у достатній кількості.

Стійкість: помада дуже стійка, навіть витримує перекус кавою та чимось солоденьким. Якщо зʼїсти щось більш суттєвіше може трішки піти з центру губ, але це легко виправити.

Колір, мені дуже подобається. Нюдовий з персиковим відтінком. На моїх губах віддає трішки рижинки, але це впринципі, в мене зі всіма помадами таке, через кольоротип, навіть найхолодніші відтінки стають трішки теплими.

Maybelline Vinyl Ink♥️
Maybelline Vinyl Ink♥️

.