Anna_feerie

Олівець для губ за 36 гривень? Дайте три!)))

Олівець для губ за 36 гривень? Дайте три!)))
Олівець для губ за 36 гривень? Дайте три!)))
Олівець для губ за 36 гривень? Дайте три!)))

Іноді бюджетна косметика дивує своєю якістю - як і в цьому випадку🤗. Мені подобаються саме м'які олівчики для губ, бо зазвичай я фарбую ними губи як помадою. Eveline Cosmetics Max Intense Colour якраз має таку текстуру: лягає дуже м'яко, не сушить та не підкреслює недоліки.

Відтінок 23 Rose nude доволі універсальний, підходить як на кожен день для ефекту no makeup, так і для більш яскравих образів з акцентом на очі. Це такий компліментарний рожевий, який робить губи яскравішими та пухкішими (і так, з ним можна додати вустам додатковий міліметр так, щоб це не було помітним).

Олівець для губ за 36 гривень? Дайте три!)))

Також дуже зручно мати підстругачку на колпачку, за це окрема подяка виробнику😉. До недоліків можу віднести хіба що розхід - після кожного використання олівець потребує підточення. Але це й зрозуміло, адже м'яка масляниста текстура витрачається швидше (для мене це не проблема, бо не люблю, коли в мене надто багато засобів для губ, хочеться хоч щось закінчувати перед купівлею нових засобів)).

Маю також олівчик Eveline у відтінку 12 (https://club.makeup.com.ua/post/14012/), він схожий за відтінком, але більш насичений та трошки рожевіший на моїх губах. Тепер ще хочу спробувати щось с холодної гами, фіолетово-коричневе під настрій😁.

Вважаю, що за таку ціну, це супер варіант, любителям нюду та матових губ точно слід звернути увагу)).