Mila__Mi

Омолоджуючий лосьйон для тіла з пітахайя від Mayur.

Омолоджуючий лосьйон для тіла з пітахайя від Mayur.

Раніше від бренду пробувала тільки шампунь для жирного волосся, враження були 50/50.

Але бренд все ж таки привертає увагу своїм натуральним складом і при цьому досить бюджетною ціною. Тому побачивши, що в бренду є лосьйон для тіла (а я якраз була в пошуках чогось легкого для зволоження шкіри) я одразу захотіла його спробувати.

Омолоджуючий лосьйон для тіла з пітахайя від Mayur.

Перше що хочу відмітити це маленька бутилочка об'ємом 250 мл. Зручна дозуюча помпа. Склад містить дійсно натуральні компоненти. В нього легка текстура, яка добре зволожує та не перевантажує шкіру. Швидко поглинається і не залишає жодного жирного/або липкого сліду.


АЛЕ! Лосьйон має різкий та насичений тропічний аромат ... Я ніколи не куштувала пітахаю, не знаю як вона пахне (можливо цей фрукт і має подібний аромат), але мені взагалі не зайшов. Перед покупкою я читала відгуки і з деякими з них моя думка співпала щодо аромату.

Для мене аромат це справді единий мінус в цьому лосьйоні. На привеликий жаль, тільки через нього не можу вам його рекомендувати. Хоча все індивідуально 🙌🏻 Просто я люблю більш ніжні та ненав'язливі віддушки.