krislemly

Super Stay від Maybelline💕

Super Stay від Maybelline💕

Привіт-привіт)

Сьогодні хочу залишити відгук про найстійкішу помаду яка є в мене в косметичці.

Ціна: 230 грн.

Об'єм: 5 мл.

Відтінок: 15 lover.

Це холодний рожевий відтінок, із синюватим підтоном. Дуже складний, не банальний відтінок. Помітила, що візуально робить зуби білішими.

Пакування: сам флакончик аналогічний звичайній лінійці матових помад Super Stay від Maybelline.

Єдиною відмінністю є додавання малюночків Marvel до логотипу бренду Maybelline. Відтінок ідентичний до того, що в класичній лінійці. Я це перевірила.

Аплікатор: у формі каплі, в середині якої знаходиться найбільше продукту. Він м'який, приємний на дотик. Зручний для промальована контура губ.

Аромат: солодкий ванільно-карамельний.

Консистенція: помада рідка, щільної текстура. Наноситься тоненьким шаром. Липкість я відчуваю буквально перші 20 хвилин, потім вона повністю схвачується та застигає на губах.

Стійкість: вона неймовірно стійка, тримається цілий день. Витримала на губах навіть похід в МакДональдз.

Звісно трішки підсушує губи, але не критично, перед нанесенням помади, губи потрібно гарно зволожити.

Демакіяж: змиваю цю помаду двохфазною міцеляркою або гідрофільною олією, всі інші засоби для демакіяжу не впораються з цією стійкістю.

Super Stay від Maybelline💕

.