Тетяна Супронюк

Гідрофільна олія з пробіотиками й колагеном Medi-Peel Red Lacto Collagen Cleansing Oil

Гідрофільна олія з пробіотиками й колагеном Medi-Peel Red Lacto Collagen Cleansing Oil

Я давно користуюсь такими продуктами, як гідрофільна олія або гідрофільний бальзам. Ці продукти допомагають мені тримати пори в чистоті. Двоетапне очищення використовую кожного дня, не залежно від того, наносила макіяж чи ні, адже змивати СПФ-крем з лиця потрібно теж ефективно. Але, треба пам"ятати, що двоетапне очищення шкіри обов"язково передбачає використання пінки/гелю для вмивання. Бо гідрофільна олія - це лише перший етап очищення, який лише розчиняє забруднення на лиці, і щоб повністю змити бруд, себум та макіяж разом з залишками гідрофілки, потрібно додатково вмиватися пінкою або гелем для вмивання.

Що собою представляє гідрофільна олія Medi-Peel Red Lacto Collagen Cleansing Oil?

Це засіб, який дбайливо і ретельно розчиняє всі види забруднень, сонцезахист, тональні засоби, перешкоджає появі чорних крапок і комедонів, регулює роботу сальних залоз. Продукт діє на основі активних компонентів, які нормалізують внутрішні міжклітинні процеси і підвищують тургор шкіри.

Як заявлено виробником, основні компоненти Medi-Peel Red Lacto Collagen Cleansing Oil:

  • Соєва олія (80%) - забезпечує зволоження шкіри, підвищує тонус, пружність і еластичність шкіри.
  • Baby Skin Complex ™ складається з 6 амінокислот, які покращують мікроциркуляцію та обмінні процеси між клітинами.
  • Низькомолекулярний колаген легко проникає в глибокі шари епідермісу, підвищує пружність і еластичність тканин, запобігає провисання, робить шкіру зволоженою, щільною, здоровою.
  • Олія андироби освітлює пігментацію і вирівнює кольору обличчя. Згладжує зморшки і робить шкіру більш пружною. Володіє протизапальними властивостями.
  • Комплекс Aquaxyl ™, що складається з глюкози і ксиліту, здатний зв’язувати вільну рідину. Зволожує і відновлює шкіру, запобігає трансепідермальних втрат води, допомагає клітинам шкіри зберегти вологу і запобігає зневоднення епідермісу. Зменшує лущення і згладжує мікрорельєф.
  • Anti Sebum P Complex (екстракти сосни, в’яза, ослінніка, пуерарії) – комплекс рослинних екстрактів, спрямованих на придушення зайвої активності сальних залоз. Регулює жировиділення, нормалізує жирність шкіри, усуває жирний блиск.
  • Олія жожоба пом’якшує і живить шкіру, збагачує її жирними кислотами, надає їй гладкість, пружність і еластичність.
  • Олія оливи живить суху і чутливу шкіру. Прискорює регенерацію, сприяє загоєнню ранок.
  • Олія з абрикосових кісточок прискорює процес відшаровування відмерлих клітин епідермісу
  • Олія з виноградних кісточок містить у своєму складі лінолеву кислоту і вітаміни A, B, C, E, PP, за рахунок чого дає ефективний профілактичний антивіковий догляд. Перешкоджає втраті пружності та еластичності шкіри, витончення, висушування, млявості і в’ялості шкіри, утворення зморшок.
  • Олія Аргана відновлює гідроліпідний шар шкіри, підвищує її пружність і еластичність.

Як використовувати цю гідрофільну олію?

Потрібно нанести гідрофільну олію на суху шкіру та помасажувати лице і розчинити косметику або бруд/себум. Далі - додайте на руки трохи води, і продовжуйте масажувати лице, так гідрофільна олія емульгується і перетвориться на молочко, це допоможе розчинити бруд в порах і виштовхнути його звідти. Потім необхідно змити засіб теплою водою та використати для повторного вмивання пінку/гель для вмивання.

Співвідношення об"єм/ціна:

Об"єм банки - 200 мл. Ціна - 750-800 гривень. Як на мене, за якісну гідрофільну олію в такому об"ємі, це не дорого. Особливо, якщо у неї економний розхід.

  • Запах приємний, натуральний, не нав"язливий. Але це не запах соняшникової чи оливкової олії. Хтось пише, що олія без аромату, але я вже закінчую банку, і запах як був, так і відчувається надалі.
  • Гідрофільна олія доволі рідка, але на те вона і олія.
  • Гідрофільна олія економна у використанні. 1-2 натискань помпи достатньо щоб змити повсякденний макіяж. Для вмивання обличчя без макіяжу достатньо 1 натискання помпи.
  • При контакті з водою гiдрофільне масло перетворюється в ніжне молочко, яке легко змивається водою. Емульгація проходить швидко.
  • Добре розчиняє косметику, не потрібно прикладати зусилля та дуже терти лице.
  • Не залишає жирної плівки на лиці.
  • Добре змивається пінкою для вмивання, без особливих зусиль
  • Висипань та інших побічних ефектів олія не викликала.
  • Дозатор трішки плюється, але під кінець банки я вже звикла.

Вцілому, я покупкою задоволена. Гідрофільна олія добре очищує шкіру, підтримує ліпідний баланс шкіри та підтримує пори в чистоті. Ця олійка підходить для усіх типів шкіри.

В майбутньому обов"язково повторю покупку.