Zhukovka

Сафлорова олія та масаж промежини🤫

Сафлорова олія та масаж промежини🤫

Ще з давніх давен люди використовували натуральні масла , як допоміжні та лікувальні речовини. На сьогодні існує безліч косметичних засобів, які містять у собі велику чи малу частинку натурального зілля. Я хочу розповісти саме про Сафлорову олію , її характеристики та властивості і як вона допомагає вагітним.
Почнемо...

  • Вона містить:
    лінолеву кислоту - додає еластичність кровоносним судинам, зволожує, добре проникає в тканини, сприяє розщепленню жирових відкладень;
  • вітаміни Е і А - будівельний матеріал для клітин шкіри, що підтримує їх еластичність і стимулює вироблення колагену;
  • мікроелементи (натрій, калій, кальцій, залізо, магній) - компоненти, необхідні для здорового функціонування організму, що зберігають кісткові структури;

- сафлорова олія має потужні антиоксидантні характеристики;
- вирізняється загоювальними та регенерувальними властивостями;
- утримує вологу та перешкоджає її передчасному випаровуванню;
- системно зміцнює капіляри та судини;
- справляється з проблемою неконтрольованого почервоніння шкіри;
- оновлює структуру сухого та тьмяного волосся;
- лінолева кислота доглядає за дуже сухою і чутливою шкірою.

Найкраща профілактика розривів під час пологів – це спеціальний масаж. Масаж промежини покращує кровообіг і стимулює обмін речовин у шкірних тканинах.
Застосування масла для масажу, збагачує шкіру промежини корисними вітамінами та насичує її вологою, а також запобігає запальним процесам.

Все це підвищує еластичність промежини та її податливість до розтягування.

  • Я брала самий маленький розмір тампону , напитувала його олійкою і вставляла в необхідне місце на 30 зв
  • Масаж проводиться після виймання тампону
  • За нагоди чоловік може провести вам Масаж
  • Можна робити самомасаж
  • Необхідно мити руки до та після масажу
  • Масаж можна робити не раніше 34-36 тижня
  • Обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем перед використанням
  • Висновки : результат я помітила уже після 1го використання . Не соромтеся прохати чоловіків про масаж, це чудова нагода провести гарно час разом . Якщо ви скептично ставитеся до натуральних олійок є косметичні засоби, які спрямовані на цю ж дію , наприклад є чудовий засіб у Weleda , додаю до списку ! Це дієво, корисно , приємно та бюджетно !