Strange Love

ВВ крем від Missha: Огляд легенди з неоднозначною репутацією

ВВ крем від Missha: Огляд легенди з неоднозначною репутацією
ВВ крем від Missha: Огляд легенди з неоднозначною репутацією
ВВ крем від Missha: Огляд легенди з неоднозначною репутацією

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42/PA++ має легку зволожуючі текстуру і забезпечує середнє покриття. Він містить SPF 42, який захищає шкіру від шкідливого впливу сонячних променів. Від доволі комедогенний, проте я не планую використовувати його щодня. Але якщо маєте схильність до утворення глибоких прищів, краще обійдіть його стороною.

Тестувати я почала його якраз у період активної боротьби з прищами десь кілька тижнів тому (висипи гормонального характеру, декоративна косметика тут ні до чого). Воно і на краще, бо ви побачите реальні криючі можливості Missha Perfect Cover BB Cream SPF42/PA++. Він добре бореться з почервонінням, вирівнює тон, хоч великі пошкодження та ранки все ще трохи видно.

BB від Missha має легку текстуру, яка не відчувається на шкірі. Крем рівномірно розподіляється і не залишає жирних слідів. Він робить шкіру сяючою, проте не залишає такого вологого липкого ефекту, як Enough Collagen Moisture Foundation. Фініш у Missha більш сатиновий, хоч і до масовості ще далеко.

Кольорова гамма Missha Perfect Cover BB Cream SPF42/PA++ значно світліша та менш руда, відтінки Enough Collagen Foundation сильніше окислюються. Так, 21 відтінок Missha світліший за 13 від Enough Collagen. В Missha Perfect Cover BB Cream підтон більш сіро-рожевий.

Я дуже задоволена Missha Perfect Cover BB Cream SPF42/PA++, і я рекомендую його всім, хто шукає легкий тональний крем з хорошим покриттям та натуральним фінішом. Проте лишень за умови, що у вас немає проблем зі шкірою, адже регулярне використання цього ВВ може погіршити її стан.