Vikulyk

Топова підводка за копійки, яка прослужить вам дуже довго

Топова підводка за копійки, яка прослужить вам дуже довго

В мене не було люксових підводок, але були в 2-3 рази дорожчі цієї і вони були гірші, незнаю, чому так не щастило.Тому вирішила більше не ризикувати, адже вона мене повністю задовільняє.

На фото нанесла в один шар

Топова підводка за копійки, яка прослужить вам дуже довго

Упаковка.

Служить до кінця, надписи стираються, але кісточка тримає свою первісну форму до останнього, вона тонесенька і має середньої довжини ворс. Сама кісточка зручна, але й ручку від неї теж комфортно тримати в руках і з легкістю витворяти шедеври.

Формула.

Доволі рідка, легко наноситься, не тріскається, навіть, якщо нанести додатковий шар. Вона не засихає всередині флакончика і відчуття, наче не скінченна. Саме підводки в баночках мені подобаються за свою економічність, адже у фломастері з цим значно важче.

Фініш. Матовий, але не вапняний, все тут збалансовано.Відтінок- насичений чорний.

Поведінка при носці. Стійка, за що я дуже її люблю, можна розгулятись з різним типом стрілок, оскільки вона ще й не залипає.

Висновок.

Супер класна дешева підводка, яка подружилась з моїми опущеними, жирними повіками і якою я задоволена багато років, тому сміливо рекомендую!