Kizza

Моя мікроколекція тушей ч1

Моя мікроколекція тушей ч1

Вихідне полотно. Напівпрозорі тонкі вії. Ліве око має особливість у вигляді пари віїнок, що дуже довгі і стирчать як у Спанч Боба)
Ну і трохи про мої особливості носіння тушей. На мені дуже рідко щось осипається чи віддруковується і майже не розмазується в процесі носки. Тому я спочатку довго думала, чи варто робити пост саме про туші... Але вирішила, що так, таки треба зробити, бо є певні особливості😉

Моя мікроколекція тушей ч1

Extreme:

  • Плюси - добре розподіляється, робить вії пухнастими, майже не пахне. Обмежувач працює супер. Змивається добре.
  • Мінуси - особисто для мене завелика щіточка, але я вже привчилась до неї.

Rebel:

  • Мінуси - тонкий аплікатор набирає прям море туші. Сильно ароматизована. Після висихання, на очах, відчувається як ніби клеєм помастили. Дуже не хоче відмиватись з вій і може підло лишитись на коренях навіть після вмивалок та міцелярки. Можливо є любителі жорстких плавучих лапок, але такий ефект не для мене. Можливо вона водостійка, але чому тоді не вказано це в назві🙁?
  • Плюси - подовжує, тримає "завиток".

Тут нічия.
Обожнюю обидві туші. Неодноразово купляла повнорозміру версію YSL Volume effet faux cils.

  • Плюси - зручний аплікатор, туш добре розділяє, підкручує.
  • Мінуси - доволі сильно пахне і швидко застигає.


Lamel FLASH lashhh - поки були в наявності купляла постійно.

  • Плюси - формула, набір продукту, відсутність аромату.
  • Мінуси - аплікатор-ялиночка якою можна поставити випадково "блямсу" в перенісся та відсутність у наявності.