Kizza

Моя мікроколекція тушей ч2

Моя мікроколекція тушей ч2

Ну і нагадую, що маю особливості у вигляді пари віїнок що стирчать на лівому оці та про те, щлНа мені дуже рідко щось осипається чи віддруковується і майже не розмазується в процесі носки.Ну і нагадую, що маю особливості у вигляді пари віїнок що стирчать на лівому оці та про те, щлНа мені дуже рідко щось осипається чи віддруковується і майже не розмазується в процесі носки.

Моя мікроколекція тушей ч2

Маю синю (02) і баклажанову (04) версії.

  • Плюси - зручний аплікатор, приємна формула, хороша стійкість. Змивається добре. Можна нашарувати без ефекта плавучих лапок. Не пахне.
  • Мінуси - баклажанову треба два-три шари нанести, щоб вона виглядала баклажановою.

Маю коричневу (108) і білу (101) версії.

Єдині свотчі за два поста зроблені в два шари.

Плюси - справді біла та коричнева туші, що добре розподіляють вії, файно їх профарбовують. І це все😊 Формула і пензлик не буде робити мегаоб'єм та супер подовження. Це просто туш, для людей, що хочуть показати наявність вій без додаткових ефектів.

Мінуси - вона сильно пахне, при чому неприємно. Найближчий аромат - коректор з пензликом. Дуже швидко бажає покинути вії - дощ, сніг, сльози - і все її немає. Аплікатор колючий - то ж з незвички можна "натискати" собі в око і потім довго плакати 🥲