Vikulyk

Непрості відносини з бюджетним олівцем у красивому відтінку

Непрості відносини з бюджетним олівцем у красивому відтінку

Дуже мені запав до душі легендарний відтінок Make Up For Ever Artist Color Matte Pencil 506 і тут просто на другий день мені попадається відео, в якому з ним порівнюється бюджетний олівчик від Parisa 432.

Дуже красивий бежево-сірий колір, у дорожчого бренду він доволі популярний, тай я такий шукала давно)

Непрості відносини з бюджетним олівцем у красивому відтінку

Що мене чекало?

це був жАх))) Олівчик був настільки твердий і малопігментований, що я зламала його навпіл 😂

Я так сильно юлозила по губах, в результаті отримала доволі малу віддачу кольору і грудки на губах(

Єдине, що стійкість була сповна адекватна і відтінок дуже красивий, але нанести його з такою сухою текстурою рівномірно, то справжнє завдання з зірочкою.

Але!

Забувши про нього я якось сортувала свої олівчики і тут вирішила знову спробувати)) Дівчата, ну це зовсім інший олівець став, чи то від спеки чи просто розмалювався, але з легкістю зумів віддати відтінок, лягти рівномірно і я знову, але цього разу з радістю ним користуюсь.)

Ще трішки загальних характеристик:

  • Текстура у олівчика пудрова
  • Досить довгий стержень, має бути економним, упаковка не вогонь,надписи моментально стерлись
  • Запах маловідчутний, але хімічний
  • Гарна гама відтінків, такий, як цей 432 не всюди знайдеш, я думаю, він сподобається багатьом

Висновок. Спостатку олівчик був жахливий, але зараз розм'як і доволі такий нічого став, я користуюсь з радістю, бо красивий відтінок і лояльна ціна гріють душу.)