Христина

Elizavecca: Маска для проблемної шкіри з чайним деревом🌿

Elizavecca: Маска для проблемної шкіри з чайним деревом🌿

З фірмою Elizavecca я знайома вже давно, пробувала деякі тканині маски, повз маску для проблемної шкіри та іншу на регенерацію завжди проходила повз, бо таких проблем зі шкірою зазвичай не мала, мої проблеми то інше(жирність та розширенні пори), ось нещодавно робила маленький закуп косметики та вирішила взяти саме цю маску, хто ж знав що впродовж двох днів перед К.Д. мене обсипе, за звичай зі мною такого не буває, я намагаюся правильно харчуватися вдосталь пити води та добре піклуватись про шкіру але, сталося що сталося. Вранці побачивши себе такою красунею як раз згадала про цю маску, скажу чесно великих надій в мене на неї не було, зробила маску пролежала хвилин 20 разом з нею та нанесла свій звичний догляд, вже в вечорі нанесла сироватку з маски як і написано в інструкції, лягла спати й на наступний ранок мене чекало диво, обличчя стало більш очищеним, світлішим та висипи майже пройшли. Я думаю що велику роль зіграла олія чайного дерева, бо це сильний антибактеріальний засіб. Тепер це буде мій SOS помічник на непередбачувані висипи)))

Дякую що читали мій допис❤