O’Ostah

Мій топ-5 парфумів. Підхоплюйте!

Мій топ-5 парфумів. Підхоплюйте!
Мій топ-5 парфумів. Підхоплюйте!
Мій топ-5 парфумів. Підхоплюйте!
Мій топ-5 парфумів. Підхоплюйте!
Мій топ-5 парфумів. Підхоплюйте!

Якщо дивитись на колекцію парфумів @Aliona Fedyk - це вихор білих квітів, які кружляють над побережжям Сицилії, а десь поруч чекають холодні бокали з Аперолем. Добірка @B E L E N K A Y A- це образ такої собі грішниці у храмі, яка перед цим закуплялась спеціями: там ладан, трошки сходу, прянощі. Я ж - дивачка, яка спочатку розсипала на себе бабусину пудру, потім бігала лісом, вкрала у B E L E N K A Y A половину спецій, випила парочку Аперолів з Aliona Fedyk, а потім ще й умикнула десяток ароматів у чоловіків. На жаль, моя парфумерна колекція зараз далеко від мене, тому я не зможу вам продемонструвати свій повний арсенал. Але я покажу ТОП-5, які тішать саме сьогодні.

По цьому парфуму колеги могли ще на сходах дізнатись, чи прийшла я перша до офісу. Його обожнюють чоловіки і навіть незнайомі жінки перепитують назву. Цей аромат був створений самим Givenchy для Одрі Гепберн. І коли він запропонував пустити флакон у маси, акторка відмовила різким «Je vous l'interdis!», тобто, «Я вам забороняю!». За легендою, звідси і пішла назва парфумів. Але врешті-решті тверде «Ні» перетворилось на «Так», Одрі стала обличчям рекламної кампанії, а я навіть заздрю, що цей парфум створили не для мене. І знаєте, я б твердо стояла на «Je vous l'interdis!», щоб він був тільки моїм.

Ноти можете переглянути за посиланням. Але для мене це мікс туберози та осіннього винограду (його немає у піраміді!), який поцілував перший морозець. Ношу влітку, взимку, до магазину і на вихід. Обожнюю усім сердцем саме цю версію і не проміняю на жоден фланкер.

Про Idole я мріяла довго і це найдорожчий флакончик для мене. Чому? Більш докладно написала тут https://club.makeup.com.ua/post/882/

Колись моїм улюбленцем був Пудре. Але після трьох флаконів мені захотілось м‘якості. Тому на зміну прийшов червоний кубик. У ньому улюблена пудра та терпка тубероза. М‘який фініш, дорогий шлейф, це аромат жінки, яка точно визначилась зі своїми смаками. До речі, новий Ambree мене зовсім не зачепив, хоча у нього були всі шанси. Тому поки буду бігати від Пудре до Руж, але другий закінчиться швидше.

Із Аурою я познайомилась палючим літом. Стояла спека, яка плавила асфальт, я нанесла один пшик і завмерла. Захват від почутого змінився страхом: як у таку духоту ходити з цим шлейфом (він потужний і стійкий). Я егоїстична у виборі парфумів, не ділю їх на пори року, та совість все ж маю. Але зеленим серденьком у той день захопилась не тільки я: жіноче оточення також було в захваті. Через деякий час я придбала собі Ауру і носила її у будь-яку погоду. Це аромат Мавки, це крапельки абсенту, це лід і ліс, трохи ванілі і ревінь. Обожнюю першу версію 2017 та ігнорую фланкери. На жаль, моє зелене серденько зараз далеко, тому іноді просто вдихаю аромат із пробника і переношусь у те щасливе безтурботне літо.

Як ви вже зрозуміли, парфуми для мене - це спогади, які пов‘язані з певними подіями чи періодом життя. І якщо я у щось закохуюсь - то вже назавжди. Довгий період я була закрита до нових парфумерних стосунків, аж поки не зустріла Loewe Earth. Які часи, такі й смаки. Це аромат холодної осені, сирої землі, трюфелів, зів‘ялого листя і звичайного туалетного мила на фініші. Він трохи депресивний, але і я вже не та безтурботна дівчинка. Я дуже сподіваюсь, що в майбутньому він буде викликати в мене не болісні флешбеки, а нагадувати, що навіть у важкі часи я не забувала любити себе і радіти звичайним жіночим речам.

Чекаю на ваші історії!