Strange Love

Чи потрібен вам блиск за 800 грн: Спробую розінфлюєнсити вас

Чи потрібен вам блиск за 800 грн: Спробую розінфлюєнсити вас
Чи потрібен вам блиск за 800 грн: Спробую розінфлюєнсити вас
Чи потрібен вам блиск за 800 грн: Спробую розінфлюєнсити вас

Мій відтінок 06 Rosewood Shimmer дуже красивий. Це легкий нюд з теплим натяком. Він добре кольорокорегує холодні губи. Кушон-аплікатор дозволяє нанести блиск оперативно, але не точно: класичний аплікатор дозволяє нанести блиск чітко по контуру, з кушоном це зробити важче.

А тепер хочу розінфлюєнсити таких самих, як я кілька років тому, котрі вважають, що цей блиск за 700-1000 грн має якісь магічні властивості, і дуже їм необхідний.


Clarins Lip Perfector має легку, зволожуючу текстуру, вона не липка і не важка. Він надає губам легкий сяючий відтінок. Блиск також добре зволожує губи та дбає про шкіру не гірше гігієнічного бальзаму.


Проте на цьому все. Це просто блиск. Зі стійкістю, як у блиску і типовими характеристиками. До того ж, він іноді любить збиватися у рельєф губ, якщо нанести його занадто тонким шаром.

Загалом, я вважаю, що блиск Clarins Instant Natural Light Lip Perfector – це хороший продукт, який, якщо щиро, не коштує своїх грошей. Дорогі помади, блиски, тональні засоби та туші зазвичай відрізняють від дешевших конкурентів якістю та стійкістю, проте напівпрозорий блиск важко запартачити, давайте скажемо відверто. Ті ж блиски Maybeline Lifter Gloss ведуть себе на губах ідентично, навіть трішки краще тримаються.


Проте якщо Clarins Lip Perfector - це ваш особистий пунктик і хотілка, ви не розчаруєтеся. Зараз він, до речі, по акції. Раніше вартість сягала 1000 грн, тому користайтеся нагодою.