💋Чудовий доглядовий бальзам для губ, що лікує тріщинки і захищає ніжну шкіру.

💋Чудовий доглядовий бальзам для губ, що лікує тріщинки і захищає ніжну шкіру.

Вітаю🌿

Скоро осінь і час подбати про хороший догляд. Розповім про чудову гігієнічку, що зробить ваші вуста зволоженими і доглянутими, а ще, при потребі, прискорить загоювання тріщинок. Бальзам для губ від Bioselect з ароматом малини🤔. В мене була і звичайна без ароматів, по дії одне і теж та і чесно по аромату також)) Все натуральненько.🥰

Упаковка: звичайний стік. Пластик якісний. Бальзам закінчився, а на вигляд туби, як новий, без жодної потертості. Всі написи нанесені на ковпачок, а не наклеєна етикетка. Не яскравий. Мені подобається ця лаконічність.

Помада: колір воску. При першому затесті була тверда, потрібно було декілька разів розігріти процесом фарбування.
Аромат олій і ніякої малини.
Бальзам в базі має рицинову олію. А хто з нею стикався, знає яка вона в'язка і специфічна на запах. Тому, якщо ви обираєте по аромату, то тут явно не чекайте вау ефекту.

Використання: це моя улюблена гігієнічка на зиму. Рятує губи від низьких температур і швиденько загоює тріщини. На губи лягає дуже тонко. Люблю прибити її пальцем, щоб прибрати блиск ( хоча блиск в неї мінімальний). І ефект доглянутих губ без засобу - готово. Виглядає натурально, ніби і нічого немає, а губки захищені. В тепло пору року теж використовую, але аромат мені в літку проявляється дуже інтенсивно, тому відкладаю до осені. Але, якщо є якась сухість чи перебуваю довго на сонці, то можу і потерпіти аромат заради ефекту.

Однозначно прикупіть собі в осінню косметичку!!! Вона класна. Моя з малиною закінчилася, викладаю фото не дуже естетичне, але хочу показати вам її.

💋Чудовий доглядовий бальзам для губ, що лікує тріщинки і захищає ніжну шкіру.
💋Чудовий доглядовий бальзам для губ, що лікує тріщинки і захищає ніжну шкіру.
💋Чудовий доглядовий бальзам для губ, що лікує тріщинки і захищає ніжну шкіру.