Lytvynenko

Нарешті я її спробувала. Гель-пінка Cosrx

Нарешті я її спробувала. Гель-пінка Cosrx

Давно придивлялась на цей гель та планувала змінити свою пінку для ранкового догляду.

Відгуки на неї читала досить суперечливі та вирішила спробувати.

Взагалі, корейський бренд Cosrx мене особливо не вражав засобами по складникам, активам. І особливого бажання щось затестити не було. Пробувала лиш сонцезахист, який не дуже і зайшов. Все ж є для мене більш дієві корейські марки. Але саме цей гель не давав мені спокою.

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser — гель для вмивання з низьким pH, тобто він не змінює pH шкіри.

На ранок, коли шкірі не потрібні агресивні речовини,- буде підходити ідеально.

Нарешті я її спробувала. Гель-пінка Cosrx
  • Має заспокоюючу та протизапальну дію, а також регулює вироблення шкірного себуму.
  • Залишає шкіру гладенькою та свіжою, не провокує появу відчуття стягнутості.
  • Добре підходить для нормальної, комбінованої, жирної та проблемної шкіри.

Через сайт перевірку складників не знайдено лише компонент pueraria lobata root extract. Він є рослинним та збільшує щільність клітин, але не збільшує їх кількості, цим забезпечується ефект підтяжки ліфтингу. Зменшує зморшки та покращує пружність шкіри, покращує кровообіг.

Немає агресивного чи небезпечного компоненту для шкіри, це неймовірно радує.

Містить олію чайного дерева (від нього специфічний і не дуже приємний аромат) та ВНА-кислоти.

Піниться добре, мала кількість засобу та пару крапель води потрібно, аби нанести на все обличчя та шию.

Обличчя добре очищене після засобу, але не до скрипу, що для мене важливо. Шкіра не стягнута, а досить м'яка та гладенька.

Не відчула регулювання вироблення шкірного себуму, а решта властивостей дійсно присутні.

Використовую у ранковій рутині понад 2 тижні, негативних реакцій у вигляді алергій, запалень, подразнень - не було.

Я б назвала цей гель базовим і рекомендувала звернути на нього вашу увагу.

Підходить нормальній, жирній, комбінованій шкірі.