Anna_feerie

Професійна косметика для чутливої шкіри: спробуємо?)

Професійна косметика для чутливої шкіри: спробуємо?)

Заспокійливий крем Ella Bache Sensibeautics Creme Probio Apaisante я придбала у косметолога в невеличкому об'ємі для проби, бо ж моїй шкірі далеко не кожен засіб підходить.

Цікавила саме поживна текстура та здатність знімати почервоніння та захищати шкірний бар'єр (бо ж в моєму догляді на постійній основі є кислотні продукти).

Ella Bache - це французький космецевтичний бренд, який доволі часто можна зустріти в салонах. Я колись давно пробувала їх догляд, але саме з цим кремом познайомилась вперше.

По текстурі він доволі щільний, хоч легко розподіляється та вбирається. Має впізнаваний аромат (це фішка такого класу засобів - клієнти мають отримати не лише гарний результат від процедур, а ще й ольфакторне задоволення🌺).

Професійна косметика для чутливої шкіри: спробуємо?)
Професійна косметика для чутливої шкіри: спробуємо?)
Професійна косметика для чутливої шкіри: спробуємо?)

З неприємного - диметикон, ну як, сам по собі цей силікон інертний, але моїй шкірі такі компоненти не дуже подобаються. Але тут, на щастя, все доволі комфортно.

Спочатку я не могла знайти підхід до крему, він здавався надто щільним та скочувався. Тоді я залишила його на деякий час і повернулася лише зараз - і раптом він яяяк сподобався 🤣. Без жартів, я сама здивувалась, скоріше за все, змінився стан моєї шкіри, тому вона нарешті подружилась з цим французом).

Наношу Ella Bache Sensibeautics Creme Probio Apaisante виключно ввечері, він чудово підходить для живлення після азелаїнової сироватки або саліцилового тонера, які є обов'язковими етапами мого догляду.

Основний ефект для мене - зняття почервонінь та прекрасне зволоження та живлення шкіри. Саме за це я люблю пробіотики та завжди шукаю їх в баночках)). Дивним чином крем перестав скочуватися і поводить себе чудово, навіть силікон не псує враження 🤗.

Тож, продукт однозначно робочий, єдиний недолік - то ціна 🤪.