Strange Love

Бюджетний олівець для брів, який не вартий уваги

Бюджетний олівець для брів, який не вартий уваги
Бюджетний олівець для брів, який не вартий уваги
Бюджетний олівець для брів, який не вартий уваги

Сьогодні я вирішила дати цьому олівцю другий шанс. Проте, на жаль, дива не сталося. Мені все ще не подобається він. Олівець важко розтушовувати, лягає він нерівномірно, залишаючи грудочки на шкірі. Відтінок олівця (у мене це 009) надто темний, і його важко зробити менш насиченим.

Єдиний спосіб рівномірного нанесення - боком грифеля. Я не знаю, чому він працює лише так. Як мінімум, цей спосіб нанесення дозволяє олівцю лягати на шкіру більш рівномірно.

Будь-яка спроба намалювати брови кінчиком грифеля під кутом 80-60° до шкіри закінчується провалом, особливо, якщо олівець добре загострений (як не дивно). Він одразу ламається і залишає шматочки (на фото - макро моєї спроби нанести його класичним способом)


На свотчах, як не дивно, олівець лягає непогано, навіть доволі повітряно. Вочевидь, саме волоски заважають рівномірному нанесенню, бо глифель олівця Malva надто жирний і м'який.

Я спробувала дати олівцю Malva ще один шанс, але він знову підвів. Так, в кінцевому результаті брови вийшли не такі вже і погані та досить натуральні. Проте я витратила на них значно більше часу, ніж зазвичай.

Я не рекомендую олівець Malva. Краще додати 50 грн і взяти автоматичний олівчик від Lamel.