Strange Love

Стійка та надійна підводка Maybelline Lasting Drama 24H Gel Eyeliner

Стійка та надійна підводка Maybelline Lasting Drama 24H Gel Eyeliner
Стійка та надійна підводка Maybelline Lasting Drama 24H Gel Eyeliner
Стійка та надійна підводка Maybelline Lasting Drama 24H Gel Eyeliner

Її найбільший мінус, як на мене, це те, що вона потребує певного навику малювання стрілок. Фломастери та інші види підводок опанувати простіше. Проте на цьому мінуси завершуються. Якщо ви вмієте малювати стрілки, проблем у вас не виникне.

Я використовую для нанесення тонкий синтетичний пензель для малювання (так, вам не почулося). Він значно тонший за той, що йде в наборі і дозволяє мені ідеально промалювати усі кутики та тонкі лінії.

Вражає стійкість Maybelline New York Lasting Drama 24H Gel Eyeliner: стрілочка тримається добре в жарку погоду, майже не осипається навіть на складках та морщинках.


Великий плюс цієї гелевої підводки - довговічність. Моїй вже кілька років і вона досі жива і легко наноситься, не потребує Duraline чи інших помічників.


Ще одна річ, яка мені подобається в цій підводці, це те, що вона доступна за ціною. Це одна з найдешевших гелевих підводок на ринку, і вона пропонує таку ж якість, як і більш дорогі бренди. Та й вистачає її на роки.


Я рекомендую Maybelline New York Lasting Drama 24H Gel Eyeliner. Це чудова підводка за доступною ціною, вона якісна і довговічна, не розмащується та не осипається протягом дня.