krislemly

Порівняємо дві туші Maybelline?

Порівняємо дві туші Maybelline?
Порівняємо дві туші Maybelline?

Привіт-привіт!)

Я обожнюю туші від Maybelline і дві мої улюблениці від цього бренду майже одночасно закінчились. Тому сьогодні порівняємо їх та визначимо яка все-таки краща.

Отже, Maybelline New York Lash Sensational Sky High та Maybelline New York Lash Sensational Sky High Cosmic Black.

Ціна: 260 +\- в обох.

Обʼєм: 7.2ml теж в обох (для прикладу в усіх інших тушей maybelline окрім цих двох 9,5 мл). Але це не завадило їм бути 4 місяця в прекрасному робочому стані, хоча я помітила, що туш в чорному флакончику стала підсихати трішки швидше.

Пакування: обидва флакончика красиві та стильні але мені більше довподоби рожева (хто б сумнівався, правда?😅).

Щіточка: обидві щіточки силіконові, дуже подібні між собою. Але щіточка в чорної туші трішки коротша та товстіша щіточка в чорної. Також вона твердіша, зовсім не гнеться як у рожевої.

Колір: як на мене пігмент більш насичений в рожевої туші (далі це буде видно на фото з віями).

Подовження: в обох тушей дуже схожа формула, тому що стосується подовження на моїх віях вони працюють однаково.

Розділення: за рахунок твердішої щіточки, більш розділені вії виходять з чорною.

Ефект підкручення: не знаю, що впливає на це, але з цією задачею найкраще справляється туш в рожевому флакончику.

Стійкость: +- однакові, обидві нікуди за день не сповзають, на верхньому повіці не відбиваються.

Демакіяж: знову все однаково, чудово змивається міцелярною водою, без ефекту панди.

І тепер найцікавіше як вони виглядають на віях?

.

.

Якщо судити по фото мені більше подобається ефект від рожевої, вії виглядають більш виразними. А з тією, що в чорному флакончику вії виглядають більш природньо, що теж має місце бути.

А як гадаєте ви, судячи по фото?