Оліч

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip

Ще вже третя пляшечка, яку я купила) І так сталося, що мабуть цей відтінок мені подобається найменше, бо очікувала я більш прозорого, ненавʼязливого рожевого, а він виявився доволі яскравим. На картинці на сайті він реально справляє враження прозорого, з ледь помітною розовинкою блиску, а в реальності це прям hot pink.

Олійка мені сподобалась тим, що:

🟢 ціна цілком адекватна

🟢 не маленький обʼєм - майже 5 мл

🟢 зовсім злегка тінтує губи, і вони ще довго залишаються трошки більш насииченими після того, як блиск зійшов

🟢 глянцевий блиск тримається на губах більше години

🟢 злегка зволожує губи

🟢 прикольне упакування, модний величезний аплікатор

🟢 NYX не тестує продукцію на тваринах

🟢 продукт підходить для веганів, значить не містить тертих жуків (карміну) в складі, що теж дуже приємно

Але:

🔴 липкуватий, якщо сильний вітер, а ви з розпущеним волоссям - слідкуйте за тим щоб вони не сильно контактували))

🔴 колір, як на мене, не супер універсальний, а ще занадто яскравий. Але думаю що комусь підійде.

🔴 кольори на картинках можуть здаватися трохи іншими

Висновок - в цілому мені подобаються ці олійки, але на мою думку рожеві відтінки в лінійці занадто насичені. Коричневі вийшли більш делікатними та універсальними. Тож з цих трьох я більше люблю Status update. Хоч він в пляшечці виглядає найтемнішим, на губах він виглядає дуже натурально. Шкодую, що не взяла відтінок Follow back або Scrollin замість Missed call, бо мені здається, що цей рожевий мені не пасує.

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip
NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip