alena.rosee

Японські краплі для очей Rohto Vita 40 alfa

Японські краплі для очей Rohto Vita 40 alfa

Вже не один рік, періодично, я користуюсь краплями для очей японського бренду Rohto і вони настільки хороші, що навіть не хочеться шукати щось інше.

Японські краплі для очей Rohto Vita 40 alfa

Саме ці краплі вітамінні та мають протизапальний ефект (при алергії та інших подразниках).

Краплі складаються з 4 поживних речовин, які швидко та якісно знімають подразнення та повертають ясність зору.

Також краплі прибирають зуд (навіть от алергічних реакцій), знімають набряки , нейтралізують втомленість очей від офісного світла , від ультрафіолету .

Цей засіб загоює подразнені судини в очах, живить оболонку ока та розслабляє при спазмі ока.

Склад:

Натуральний вітамін E (D- alfa-токоферолу ацетат) 0.05% - покращує кровообіг та знімає набряки

Вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид) - борець з дратівливістю, втомленістю очей , 0.1%.

Калій L-аспартат 1% - ефективно лікує набряки

Ефір хондроїтин сульфат натрію 0.1% - захищає оболонку ока

Хлорфенірамін мелеат 0.03% - нейтралізує подразнення та зуд викликані алергією

Неостигмін метілсульфат (прозерин) 0.005%

+ допоміжні речовини та l-ментол .

У кожних крапель є Індекс свіжості - це % L-ментолу, коли індекс 1 - краплі нейтральні , 3-трошки охолоджуючі, 5 - досить охолоджуючі, 8 - для екстремалів любителей ментолових відчуттів )))

Я люблю індекс 8 та 5, на фото мої крапельки з індексом 5, а жовті з індексом 3 - більш делікатні, то беру для батька , він обожнює ці краплі, каже що вони краще багатьох аптечних які його виписували офтальмологи.

Але звісно , все індивідуально )

Протипоказання: при глаукомі, індивідуальна непереносимість компонентів продукту; не використовувати краплі з лінзами.

Обєм 12 мл.

Краплі продаються в картонній коробці , яка запечатана, а в середині сам флакон ще запечатан в пластиковий пакет.

На Мейкап я щось їх не знайшла , тому якщо вони з’являться - можу сміливо порекомендувати спробувати , особливо якщо ви довго працюєте за комп’ютером , маєте роботу яка потребує уваги та концентрації зору, маєте алергію та чутливі очі.

Дякую за увагу! 💕