@miss_kaprizone

Зволожувальний очищувальний гель-мус подвійної дії La Roche-Posay Toleriane Foaming Gel

Зволожувальний очищувальний гель-мус подвійної дії La Roche-Posay Toleriane Foaming Gel

La Roche - це завжди найкраща якість. Гель-мус Toleriane з'явився в продажу не так давно. Перш за все мені сподобався гігантський об'єм засобу - цілих 400 мл, так сказати сімейний формат, мені завжди продукції цього бренду замало.

***Що мені сподобалося під час використання:

* мій улюблений вид дозаторору - помпа, ніякої зайвої взаємодії засобу з зовнішнім середовищем, вистачає одного натискання на помпу, щоб гарно вмитися, дійсно дуже економне використання виходить;

* немає різкого хімічного запаху;

* приємна консистенція;

* в складі немає сульфатів, але засіб піниться, тому легко ним користуватися;

* гель м'якої дії, у мене шкіра дуже чутлива, іноді є висипи, почервоніння, тому моя основна вимога до такого засобу - щоб не було ніяких негативних реакцій. Гель-мусс Toleriane підійшов ідеально в цьому плані;

* бездоганно виконує функцію очищення шкіри: видаляє забруднення, себум та макіяж. Очищає так, що ти відчуваєш цю ідеальну чистоту, навіть шкіра дихає;

* не сушить шкіру, немає відчуття стягнутості, підтримує гідробаланс.

Гель-мус La Roche-Posay Toleriane підійшов ідеально. Таким засобом можуть сміло користуватися підлітки. Підійде і жінкам, і чоловікам. Дуже задоволена покупкою.

Зволожувальний очищувальний гель-мус подвійної дії La Roche-Posay Toleriane Foaming Gel