SomovaFM

Той самий Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotic SPF50+ PA++++

Той самий Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotic SPF50+ PA++++
Той самий Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotic SPF50+ PA++++
Той самий Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotic SPF50+ PA++++

Придбати цей санскрін саме перед відпусткою, хоч свій постійний фаворит я вже мала (https://club.makeup.com.ua/post/4027/), тому можу оцінити його в найжорсткіших умовах палящего сонечка.

Відштовхувало мене тільки що санскрін дає глянцевий фініш, бо на моїй схильної до жирності у літку шкірі, треба щось з матовим ефектом. І дійсно, з цим спф шкіра обличчя більше відблискувала на сонці. Хоча не дивлячись на це, навіть через сильний вітер пісок та пилюка не липли до мого обличчя.

Текстура дуже легка, не жирна. На обличчі так взагалі не відчувався, не скочується і не залишає білих слідів. Шкіра з ним така ніжна на дотик. І що не мало важливо, він не викликав болючих комедонів чи будь-який прищечків.

Цей санскрін наносила тільки на обличчя та шию, на тіло наносила інший і ви б бачили різницю. При постійному перебуванні на сонці, обличчя майже не загоріло. При тому що Beauty of Joseon поновлювала тільки два рази за день (я не пірнаю, обличчя не мочу, тому необхідності робити це частіше не було). Що, як не цей критерій, дає впевненість у його дієвості? Однозначно буду брати ще.

А його зволожуючий ефект на осінь - зиму взагалі ідеальний варіант, коли обличчя найбільш пересихає через холодне повітря