SomovaFM

Сонцезахисний флюїд з SPF 50+

Сонцезахисний флюїд з SPF 50+

Чому все змінилося? В одни чудовий день декілька років тому помітила у себе на тілі маленькі білі плями, сталося це після солярію, їх було мало тож не звернула уваги. Після лазерної їх побільшало у кількості на розмірах, проте у непомітних для загального ока місцях. Але мене це занепокоїло - це виявилось Вітиліго. Проконсультувавшись з лікарем, прийшли до висновку, що з'явилось воно саме після тих процедур з такою кількістю ультрафіолету. Аби плямки не поширювались, так як вже виявлена схильність, почала з того моменту регулярно користуватися SPF.

🔸Тож про маленьку життєво необхідну пляшечку від німецького бренду Eucerin. Не виходжу з дому не намастивши усі відкриті ділянки тіла не шкодуючи засобу. Тільки за літній сезон в мене уходить дві упаковки точно, хоч я й переховуюсь у тіні.

Має легенький аромат, складно описати його, як звичайний спф мабуть, у носа не б'є та після нанесення на тілі не відчувається, якщо не принюхуватись. Біла рідина, яка не залишає слідів на тілі чи одязі, треба лише дати їх пару хвилин увібратися, на тілі чи обличчі не відчувається взагалі. Ніякого жирного блиску чи липкості не залишає, навіть навпаки - дає матовий ефект. Зверху легко наносити мейк , "пливти" він не буде.

Захищає від UVA та UVB променів. Має протизапальні та антиоксиданні властивості.

Сонцезахисний флюїд з SPF 50+

Обов'язково після вулиці користуюся зволожуючим кремом того самого бренду. Він має не дуже приємний аромат, проте є лікувальним, заспокоює та знімає подразнення. Аби адаптуватися та не давати шкірі пересихати невелику кількість наношу на відкриті ділянки тіла з виявленим Вітиліго. Так само за рекомендацією лікаря. Він не жирний та не залишає слідів на одязі чи шкірі.