O’Ostah

Clarins Water Lip Stain

Clarins Water Lip Stain
Clarins Water Lip Stain
Clarins Water Lip Stain

Продукти для губ від Кларанс неймовірні. Але є один, який довів мене до сказу. Скраб, зволоження, база, палець, один шар, три шари… Ні, це точно провал.

У палітрі 4 регулярні відтінки, я зробила свотчі трьох. Рожевий та помаранчевий видались мені «пластиковими», а червоний здався досить натуральним, хоч і переходить у рожевий з часом. На відміну від Rose Water 01, мій тінт не такий ляльковий.

Водичка, солодка. У вас є тільки один шанс, щоб розподілити її рівно по контуру. Змити це диво не вийде ні бальзамом, ні міцеляркою.

На фото - 20 годин після затесту, два души і одне хардкорне прибирання. Тінт переживе каву, поцілунки, сендвіч… Але рівномірно губи не покине.

Після першого нанесення тінт рясно ліг на губи, слизову, затік у тріщинки. Так, ніби я щойно наминала стейк із кровʼю. Після трьох шарів ситуація стала кращою.

Я не хотіла такий насичений відтінок, тому вдруге пустила в хід палець. Колір став приємнішим, але плями так і лишились.

Дівчатка, якщо ви знаєте способи приборкати цей пігмент - буду вдячна за поради❤️