Євгенія 👩

Я вже давно не дитина, але повз цю милу вівцю пройти не змогла

Я вже давно не дитина, але повз цю милу вівцю  пройти не змогла

Всім привіт!

Я вже довгі роки користуюся бальзамами Carmex і щось останнім часом зовсім незадоволена їх якістю, вони ніби перестали зволожувати та пом'якшувати. Тому вирішила купити звичайнісіньку дитячу гігієнічну помаду. Першою у пошуку мені висвітилася бюджетна, але дуже мила помадка "Овечка Соня".

Розповідаю про неї датальніше👇

Помада запакована в картонну коробочку, яку прикрашає мила вівця, мені здається, що вона дійсно привертає увагу маленьких користувачів).

Сама ж помада представлена у не дуже якісному футлярі з пластику. Ковпачок знімається, футляр закриває міцно, сам по собі не злітає.

Думаю, що багато хто зверне увагу на те, що напис на самому футлярі російською мовою, в тому числі і сама назва. Я хоч і не належу до людей "чому не державною", але теж звернула на це увагу, але потім побачила, що на упаковці є переклад кількома мовами і скрізь "Овечка Соня". Думаю, що назву не перекладено українською, бо слово "вівця" звучить якось супер-грубо, а зменшувально-пестливого перекладу цього слова немає.

Вага: 3.6 гр, витрата дуже економічна.

Як на мене, то деякі компоненти в цьому складі не дуже бажані для використання на дитячій шкірі, особливо для малечі з чутливою шкірою. До цих компонентів я відношу силікони, ароматичні речовини (лімонен, ліналул, бензиловий спирт, бензилбензоат, кумарин), а також пігменти та косметичні кольори, які можуть викликати алергічні реакції.

В цілому, склад досить простий, але він дійсно містить компоненти, що зволожують, пом'якшують і відновлюють.

Стік помади викручується на всю довжину, не обламується. Спочатку стік був дуже твердим, зовсім не ковзав по губах, але згодом (1 тиждень) пом'якшав і став більш таючим.

Зараз помадка має легку вазелінову текстуру середньої щільності. Вона не жирна, лише трохи масляниста і дуже пластична.

Аромат не надто насичений, пахне аскорбінкою. У відгуках пишуть, що запах не приємний, але мені він подобається, та й до того ж він зовсім не відчувається в процесі носіння.

  • Помада приємно ковзає по губах, текстура тане, але не розтікається.
  • Вона абсолютно легко лежить, не склеює губи, абсолютно не липка.
  • Фініш вологий, із помірним сяйвом.
  • Гігієнічку можна сміливо використовувати як базу під матові помади/олівці.
  • Добре зволожує.
  • Пом'якшує, навіть візуально губи здаються ніжнішими і чуттєвішими.
  • Захищає шкіру від дії зовнішніх факторів.
  • Згладжує лущення.
  • Згладжує текстуру губ, що власне і робить її чудовою базою під помади, особливо матові.
  • Нормальна стійкість, як для гігієнічки, тримається близько 2-3 годин.
  • Не викликала жодних алергічних реакцій, комфортно лежить на губах).

Овечка Соня – це непоганий бюджетний варіант для легкого зволоження та пом'якшення. Вона відмінно підійде для літа-весни, а ось вже для зими - буде заслабка.

Також, я не впевнена, що вона має достатньо безпечний склад, щоб використовувати для малечі.

Дякую за увагу 💕