Demchenko Alina

Випадковий гість на моєму туалетному столику: Topface Instyle Creamy Lipstick

Випадковий гість на моєму туалетному столику: Topface Instyle Creamy Lipstick
Випадковий гість на моєму туалетному столику: Topface Instyle Creamy Lipstick

Подарунки то завжди приємно, а косметичні тим паче.

До цього продукту, з продукції цього бренду в мене був тільки тестер консилеру та пензлі ( ось пензлі в них то моє кохання). Я до кремових текстур відношусь абсолютно нейтрально. Вони комфортні, легкі, не потребують складного демакіяжу, але теж є і мінуси. Не стійкі, можуть плити та потребують контуру. Але все одно вони в мене є і я все одно їми користуюсь, бо продукт гарний.

Це відтінок 005 Pinky Lie. Має більш холодний підтон, але не віддає занадто холодним чи фіолетовим відтінком. Такий, колір в стилі Барбі. Текстура приємна, не сушить. Вініш середній - наче полу матовий. На мені колір виглядає наче бальзам. У два шари - світліше за мої губи, що для мене є мінусом. Може підкреслювати лущення, але не створювати нові.

В принципі це той варіант, коли губи наче і голі, а наче і нафарбовані. Авжеж, такі кольори мені подобаються, але хотілось би трошки темніший відтінок.

А атк , помада комфортна, добре пігментована, не пливе, а саме цей відтінок ( як його наношу саме я) не потребує олівця. Не липне, гарно сходить з губ (це мабуть заслуга Кремові помади - це завжди про комфорт, а не про стійкість. А комфорт тут як раз є )

Випадковий гість на моєму туалетному столику: Topface Instyle Creamy Lipstick
Випадковий гість на моєму туалетному столику: Topface Instyle Creamy Lipstick
Випадковий гість на моєму туалетному столику: Topface Instyle Creamy Lipstick