Anna_feerie

Натуральна декоративна косметика, що здивує

Натуральна декоративна косметика, що здивує

Почнемо з тональних засобів. Це, доречі, найскладніша категорія, бо ті, що я тестувала, були сухими, погано наносилися, підкреслювали сухість і т.д., але я не здавалася і нарешті знайшла дійсно якісні продукти.

  1. Мій фаворит - це тональний крем Bielenda Eco Fluid Liquid Foudation SPF 10. Цей польський бренд давно завоював мою довіру, адже постійно використовую їхню сироватку з азелаїновою кислотою, також дуже люблю серії Eco та Dr.Medica. Зізнаюся, купувала тон з острахом, бо маланевдалий досвід, але закохалася в цей флюід з першого використання. В мене 1 відтінок, світлий, але не білий і навряд чи підійде білосніжкам, проте на моїй світлій шкірі добре адаптується. Він дає середнє покриття та вологий сюячий фініш, завдяки якому шкіра виглядає свіжою, доглянутою та здоровою. Ідеальний сезон для використання - осінь, зима, весна, бо для літа краще обрати щось більш стійке та матуюче. Також, якщо ви очікуєте від тонального засобу 12-ти годинну стійкість та відсутність відбитків на телефоні - це також не той варіант (хоч особисто я не відчуваю з цим проблем, проте матуючі серветки та пудра допоможуть тим, хто прагне ідеальності). Найкрутіше те, що окрім декоративних властивостей тон має дійсно крутий склад, в ньому є зволожуючі інгредієнти, пробіотики та вітаміни, тож це справжній скарб!

Гарна робоча альтернатива щільним тональним засобам для тих, хто не хоче перевантажувати шкіру. Відтінок також 1, покриття легке, проте можна нашарувати. Також має натуральний склад і дає комфортне відчуття.

Тут можу порадити український бренд Careful та його багатофункціональні помадки. Це не просто помади, а й рум'яна та засіб для мейку очей. По-перше, вони натуральні, містять олію ши та дуже комфортні. По-друге, можна регулювати інтенсивність кольору за допомогою нанесення. По-третє, можна міксувати кольори та створювати щоразу новий образ.

Я фарбую цими крихітками губи та щічки (це ідеальний мейк, коли немає часу, буквально за півхвилини можна освіжити обличчя та бігти по справах). Порада: на початку використання зверху помадки може виділятися олія - це нормально, бо ж натуральний склад. Наносити можна пальцями або пензлем, також, якщо взяти крапельку засобу, то навіть яскраво червоний колір буде ніжно розовим.

До речі, Careful також виробляє класні мінеральні пудри (фіксуючу та тонуючу, що може замінити тональний засіб), косметику для догляду за обличчям, туш для вій та інші.

Тут така справа, що в мнее брови від природи густі, то ж не потребують особливої корекції, лише фіксації. Тож ідеальний засіб на кожний день - Sante Tinted Eyebrow Gel. Відтінок Blonde - сіро-коричневий, чудово підходить для дівчат зі світлим волоссям та виглядає абсолютно натурально. Невеличка щіточка, що не набирає багато продукту та гарний склад - все, що потрібно, є в цьому маленькому помічникові.

Зізнаюся, я художник та макіяжний фанат (малюю на всьому, що під рукою))). Тому в мене багато мінеральних пігментів для мейку, але таких красивих, як у Lotus Flower, в моїй колекції ще не було! В них є блискуча слюда, дивні хамелеони, яскраві гліттери... Та спочатку нагадаю, що розсипчасті пігменти краще використовувати на базу (в Lotus вона також є, але ви можете використовувати кремові тіні, гелевий карандаш або свою улюблену основу). Трохи розповім про моїх улюбленців:

1) Аквамарина - ніжний бірюзовий відтінок слюди, що мерехтить фіолетовим та золотистим при різному світлі. Напівпрозора вуаль, чарівна, казкова та святкова!

2) Медина - щільні тіні-хамелеони, що мерехтять різними кольорами та ідеально підійдуть для створення макіяжу східної красуні.

3) Стамбульські ночі - карколомний блиск, різні глітери та виразний погляд - саме те, що потрібно для свят!

Миру та злагоди!