Lytvynenko

Смужки для носа Purederm

Смужки для носа Purederm

Хто має подібну особливість із розширеними порами та видимими сальними нитками - мене зрозуміє.

Як власниця жирного типу шкіри, з підліткового віку пробую подібні смужки, навіть колись робила самостійно з желатину та активованого вугілля 😅🙈

Останні місяці мені допомогає працювати з сальними нитками ензимна пудра, але літо та перерва з ензимкою в тиждень (забула взяти в поїздку) далася взнаки. Ну і мій інтерес до подібних смужок не згасає.

Хтось взагалі знайшов дієвий подібний засіб? Чи їх не існує? Би ці смужки, як і решта інших, не роблять майже нічого 🤷🏻‍♀️

Це корейський бренд Purederm, що відносить себе до класифікації натуральних засобів.

У наборі 6 смужок білого кольору у вигляді пластиря, ми поділилися з сестрою по 3, і на її шкірі ефект був такий самий.

Бренд вказує такі особливості Purederm Deep Cleansing Nose Pore Strips:

- для всіх типів шкіри;
- 6 смужок у наборі;
- зручні і прості в застосуванні;
- не містять парабенів;
- більший розмір для комфортного застосування;
- не спричиняють дискомфортних відчуттів;
- звужують розширені пори.

Нанесіть на очищену шкіру, намочіть ніс водою, приклейте пластир гладкою стороною, злегка натискаючи, щоб він добре прилягав, залиште на 10-15 хвилин, зніміть патч, промийте шкіру носа водою.

Я тримала 15 хвилин, в процесі відчуття були комфортні, без подразнень та неприємних моментів.

ДО та ПІСЛЯ можете побачити на фото. Я не бачу результату, хоча і не чекала дива...

Але візуальної зміни на обличчі не сталося. Ну хоч гірше не стало, дякую на цьому😅

Тим паче, пори не звузилися, як обіцяли, але від чого їм би звузитись😁 Склад я не знайшла на сайті, коробочку не зберегла. Та думаю, що там нічого суттєвого та дієвого не додали