Vikulyk

Топ-5 літніх ароматів

Топ-5 літніх ароматів

Chanel CHANCE EAU FRAICHE

Це напевне мій базовий фаворит в спекотну погоду, він дурманить яскравими цитрусово-кедровими нотками, запах з одного боку кришталевий і голосний, при цьому він дуже приємний і носибельний, але все ж відчувається дорого. Охх це наче холодна роса в хвойному лісі, як же ж кайфую від даного аромату.

Завжди повертаюсь, мій чоловік часто звертає увагу, коли цей парфум на мені, тай взагалі він супер компліментарний.

Стійкості гідна, на моїй шкірі вистачає на весь день.

Топ-5 літніх ароматів

Chanel chance eau tentdre у мене в цікавому форматі,є: тревел баночка і 3 запаски по 20 мл

Ще один кайфовий аромат з лінійки шансів.

Він солодший за попередника, відчувається, як квітковий, взагалі ловлю на думці, що білі квіти я обожнюю в парфумах, фруктові нотки тут більш приглушені, хоча стоять на початку піраміди.

Це просто дуже елегантний і жіночний аромат, красивий від початку до кінця, суцільний кайф у флакончику, я купила пробник і мріяла про більшу версію, от у мене уже 60мл, реально вартує своїх коштів.

Hermes Eau des Merveilles Bleue

Ну це про море)) Він теж доволі криштальний, гучний але приємний.

І знову пробники мене підбили на покупку більшої версії, він довго не залишав мене у спокої, так цей аромат припав до душі.

Він особливий, наче зібрав, все що я люблю, але й доволі не заїжджений.

Прогулянки по нічному пляжі під шум моря з ним будуть неймовірні.

Взагалі парфуми від Ермес тішать класною стійкістю і цей не вийняток.

Bitter Peach Tom Ford

Давненько не бачу Форда на мейк ап)

Чудовий насичений, побродивший персик з ванільними нотками, це просто дуже смачний запах.

Нішевий бренд подає фрукти зовсім не банально, це дололі томний і дорогий запах.

В мене поки пробничок про який я згадала нещодавно, але бачу, що він дуже економний, тому поки можу насолоджуватись без сильних затрат, адже це не дешеве задоволення.

Tiziana Terenzi Luna Cassiopea

Теж довго споглядаю на повнорозмір, поки маю розливний формат, але як хочеться потримати цей чарівний бутильочок в руках.

Це запах соковитих фруктів під вершками, підійде в будь-яку пору року, але з літньою порою року в мене асоціюється найбільше, може краще буде на вечір .

Теж дуже жіночний і солодкавий, думаю багатьом сподобається, він дуже носибельний, а ця красива кремовість зводить мене з розуму.

Всі описані аромати для мене особливі і дуууже подобаються.

Дякую за увагу, надіюсь вам було цікаво почитати і прирівняти зі своїми улюбленцями.