Оксана Князєва

Ідеальний червоний за 30 грн 💋

Ідеальний червоний за 30 грн 💋

Я рідко використовую олівці тільки для контуру,мені більше подобається фарбувати ними губи повністю ,для мене це набагато зручніше та швидше ніж у форматі помади ,тож мені важливо щоб олівець був м’який та легко розподілявся по губах .

  • Текстура цього олівця дуже приємна ,жирненька як у помади,через що наноситься дуже легко ,рівномірно,не плішить ,не треба проходитись по одному місцю декілька разів .
  • Дуже комфортна на губах ,не сушить їх ,та не підкрестює сухість .
  • Гарно пігментований ,колір яскравий (100% усі спочатку будуть звертати увагу на губи ,а потім вже на вас 😅)
  • Ідеальний матовий фініш ❤️

По стійкості вона як і більшість помад стирається легко ,чай попити ще можна ,а ось прийом їжі вона не переживе. Але за таку ціну цей олівець гріх критикувати .

Змивається вона теж без зусиль ,в губи не в‘їдається .

Фото з різним освітленням :

Ідеальний червоний за 30 грн 💋
Ідеальний червоний за 30 грн 💋
Ідеальний червоний за 30 грн 💋
Ідеальний червоний за 30 грн 💋

Для мене великий плюс що олівець автоматичний ,мені подобаються такі ,не треба возитися з точилкою і психувати коли він ламається при заточені або стояти виковирювати з точилки залишки олівця які там застрягли …і потім вже не олівець в точилці ,а ти вся в олівці 🫠

Цей олівець від Parisa Cosmetics тепер в моєму топі улюблених олівців для губ !

Однозначно буду замовляти ще і вам раджу ,можливо він теж стане вашим улюбленим ❤️