Alyona Fedyk

Ароматичні воски Yankee Candle: чому це краще за свічки

Ароматичні воски Yankee Candle: чому це краще за свічки
Ароматичні воски Yankee Candle: чому це краще за свічки

Ви зайшли на допис до людини, яка просто жити не може без свічок, аромаламп та дифузорів. Кожен магазин або його відділ, де присутнє слово Home, вже втомились від моєї присутності:) А на Makeup категорія "Аромати для дому" вже стала мені рідною. Всі мої гості хоча б раз в житті сказали «Тут пахне, як в церкві»))) Звісно, це сталий вираз, і мова тут не про аромат ладану, а про те, що мій дій майже ніколи не пахне випічкою, сосисками (ооо, як я їх люблю) чи миючими засобами… хм, хіба що так звучить нова свічка на столі.

Ароматичні воски Yankee Candle: чому це краще за свічки

Серед десятка тих, що потестувала, в мене є чотири фаворити, і про них я розповім. Але спершу трішки більше інфи від мене особисто:

  1. Воски дуже концентровані, тобто аромат настільки насичений, що у вразливих може трішки боліти голова (це лише у випадку, якщо кімната невелика);
  2. Особливого приготування до їх використання не потрібно: просто придбайте аромалампу з глибокою чашею, запаліть чайну свічку та киньте віск в чашу;
  3. Я не залишаю віск надовго, змінюючи свічку за свічкою; одна догоріла, і досить, хай віск застигає до наступного разу;
  4. Замінюю віск на новий, коли в ньому утворюються чорні шматочки, наче горіла олія (якби не це, то палила б далі, бо запах залишається насиченим дуже довго: 10 процедур віск точно переживе);
  5. Щоб дістати застиглий віск з чаші, просто трішки підігрійте її свічкою або навіть теплою водою.
  • Yankee Candle Midsummer's Night Wax Melt

Здавалося б, цей аромат має налаштувати на сон, але ні:) Він звучить дуже сексуальним чоловічим парфумом, тому який там сон, дівчатка?) Трохи акватичний, злегка освіжаюче-цитрусовий, в міру солодкий, чую ноти кедру, ветивера, мха та хвої. Беріть, і навіть не думайте:)

  • Yankee Candle Pink Sands Wax Melt

Квіткова екзотика. М’який, ненав’язливий аромат з нотами цитрусів, квітів та ванілі. Тут відчувається соковита диня, трішки солодких ягід та неймовірне поєднання деревних акордів і мускуса. Я обожнюю запалювати аромалампу з цим воском у вітальні, бо він універсальний. Не нудний, але й не надто енергійний:)

  • Yankee Candle Soft Blanket Wax Melt

Хочеться вдихати вічно… Це дуже теплий, затишний аромат, який особисто в мене асоціюється з м’якими махровими рушниками або пухнастим пледом. Він звучить ванільно-оксамитовою ніжністю, а ще я чую амаретто, трішки пряних акордів, пудри та какао. Коли за вікном засипає сніг, саме час розтопити цей шматочок воску, який зігріє та подарує відчуття захищеності.

  • Yankee Candle Midnight Jasmine Wax Melt

Як же без білих квітів? Це була б не я:) Жасмин – це моя любов. Цей віск має його чисте звучання, тому я просто насолоджуюсь ним щоразу, коли приходжу додому… Заспокійливий, ніжний, вершковий, м’який та чуттєвий… Справжній релакс.

Поділіться своїми улюбленими ароматами від Yankee Candle, аби позбавити мене необхідності довго обирати та тицяти пальцем у небо:) Буду вдячна!