Vikulyk

Соковите літо з палеткою тіней Lamel

Соковите літо з палеткою тіней Lamel
Соковите літо з палеткою тіней Lamel

Охх це знову Ламель і знову я задоволена.)

Скажу, що за свої кошти палетка дійсно чудова, я напевне спробувала всі відтінки і готова вам розповісти детальніше.

Це буйство фарб не залишило мене байдужою, мені хотілось пошвидше використовувати її на максимум, тому фото буде багацько, як свотчів і так і макіяжів з нею.

Верхній ряд

Medici-яскравий насичений яблучко-червоний, досить пігментований, класно віддає відтінок, безпроблемний у використанні.

Venus- рожева база і золотисте сяйво, доволі красивий соковитий відтінок з яскравим сяйвом, який практично не осипається.

New art (салатовий)- не такий пігментований, як інші неонові браття в цій палетці, але все ж доволі непоганий, для супер яскравості можна використовувати підложку у вигляді олівця, тоді він віддасть всю свою красу. Також цей пігмент трохи крихкий.

Illusion- він найбільш крихкий і осипається, як і схожі тіні з такою ж текстурою, тому краще використовувати з базою під гліттер. Тут присутні крупні блискітки, які цікаво переливаються оранжевим жовтим і синім.

Соковите літо з палеткою тіней Lamel
Соковите літо з палеткою тіней Lamel
Соковите літо з палеткою тіней Lamel
Соковите літо з палеткою тіней Lamel

2 ряд

21st century- оранжевий відтінок кольору заходу сонця, теж в міру насичений і лягає без проблем

Allegory-дуже крутий і пігментований, неоново-сяючий бузковий, ідеальної якості відтінок, один з улюблених, він так освіжає.

Botticelli -темно-коричневий, на повіках виглядає трохи світлішим ніж в палетціі дуже круто тушується. Хороший базовий відтінок.

Passion- дуже насичений рожево- кораловий, якість тут крутезна.

3 ряд

Iconic(індіго)- навіть фіолетовий в цій палетці доброї якості, часто такі відтінки важкі в роботі, але цей прекрасно переноситься і не створює ніяких проблем.

Utopia- ох цей насичений малиновий покорив моє сердечко, дуже пігментований і яскравий, теж відношу до улюбленців.

Myth- зелені блискітки на рожевій базі, при перенесенні на повіко саме зелень домінує, база практично ховається.

Fresco- на моїх повіках виглядає ледь темнішим ніж пудра, підходить для тушування.

4 ряд

Rebirth- трохи пильний, я не чекала класної віддачі, але він дуже гарний і насичений, чудово освіжає погляд, тут один захват.

Mirror-фіолетові блискітки на бронзовій базі. Дуже гарний і ефектний, сяйво тут ефектне, проте підійде вважаю його доволі універсальним.

Renaski- дуже темний коричневий, майже чорний, підментований і легкий у користуванні.

Da Vinci- класичний пісочний, гарний перехідний базовий відтінок, круто втушовується, не залипає.

Також наведу вам приклади макіяжів.

Ці соковиті неони моя любов, на слизову нанесла гелевий олівчик Ламель. Гортайте фото, там є в повному образі

Тут всі Відтінки без підложки, салатовий виглядав би крутіше на якомусь олівчику чи спеціальній базі, але і так вроді нічого

Також використала "Illusion", я не фанат таких глітерів, рідко використовую, проте вам вирішила показати.

Ще один яскравий макіяж. Цей малиновий шикарний, дуже сподобався. Цього разу для яскравості фото в кінці все ж додала жовтий неоновий олівчик від Ламель

Ягідний мейк)

Звичайно тут є місце і нюдовому варіанту

Подивіться який красивий відтінок "mirror" нанесла просто на матовий пісочний з цієї ж палетки

Голубий то справжня краса, як він круто підсвічує і освіжає, я зробила супер соковитий мейк з ним

Висновок. Палетка чудова, за ці кошти я отримала більше, ніж очікувала.

Неонові відтінки вражають пігментацією навіть без бази чи інших допоміжних засобів, так вона більше для яскравих мейків, але і для повсякденних знайдеться місце, тут можна зробити просто 101 макіяж і буде виглядати неперевершено.

Матові нюдові виглядають трохи блідіше на повіках, ніж у самій палетці, але можна вивести акуратну димку і зробити легку тушовку, такщо і тут я задоволена.

Я не бачу провальних відтінків, практично всі ідеальної якості, немає серйозний осипань, крім глітерного, але вони всі такі, навіть у дорогих палетках.

Вони стійкі і не тускніють, наносяться для таких цікавих відтінків рівномірно і насичено, тому я дуже рада цьому придбанню, Ламель знову приємно здивував.