Тетяна Супронюк

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Спершу, хочу подякувати Maybelline New York, Babe Laboratorios та MAKEUP за чудову можливість тестування нових продуктів та косметики!

Найбільш очікуваною з цього боксу була туш. З неї і почну огляд.

Туш Maybelline The Falsies Surreal Mascara призначена для створення об'єму та подовження вій. Щіточка ворсова, пряма (без вигину). Виробник вказує ще числові заміри вій ДО/ПІСЛЯ, для створення вражаючого ефекту вже на словах - але це, не більше, ніж маркетинговий хід. Мені сподобався дизайн туби.

#testmakeupclub
#testmakeupclub

Я люблю наносити багато туші на вії, це додає погляду виразності. Ефект можете бачити самі на фото. Я навіть не підписувала ДО/ПІСЛЯ, бо картина очевидна. Але, щоб досягти такого ефекту, мені потрібно було багато разів нашаровувати туш, в декілька нанесень такого ефекту не буде.

Я результатом дуже задоволена!

  • Вії мають об"єм і при цьому розділені.
  • Туш наноситься добре, нашаровується, при цьому не утворюються грудочки чи ефект "павучих лапок".
  • Туш кремової консистенції.
  • Колір - насичений чорний.
  • Не осипається і не розмазується на протязі дня. Стійкість і справді хороша.
  • Змиваю її гідрофільною олією. Змивається добре.

В наборі було 2 відтінки олівця:

  • 04 - Medium Brown (Світлий коричневий з теплим підтоном)
  • 06 - Black Brown (Темний коричневий)

Автоматичний олівець дуже тоненький, компактний. На іншому кінці олівчика є маленька, але дуже зручна щіточка. Вона допомагає розтушовувати олівець та прочісувати брови. Варто зазначити, що олівець має гарне і якісне пакування: механізм працює добре, а з кожної сторони олівець і щіточка захищені ковпачками.

Грифель олівця дуже тоненький, але міцний, не ламається. Доволі твердий. Ним можна легко промалювати тоненькі лінії. Доволі стійкий на бровах. Економний у використанні. Можна регулювати інтенсивність кольору натиском олівця.

З усіх олівців для брів, які я маю (а у мене їх досить багато), рука тягнеться саме до цих олівців. Ними можна офорлювати брови максимально натурально.

Мої брови оформлені за допомогою олівця у відтінку 06 - Black Brown (Темний коричневий).

Я отримала на тестування аж 3 відтінки підводки: Matte Black, Pitch Black, Pitch Brown.

  • Зручна компактна упаковка з шестигранним корпусом.
  • Тоненький пензлик, який забезпечує тонкі лінії.
  • Колір насичений, в будь-якій з цих підводок.
  • Швидко засихає на шкірі і не відбивається.
  • Найстійкішою підводкою виявилася Matte Black. Вона останньою зтерлася, коли я витирала свотчі міцеляркою.

Єдине, що мені не сподобалося в цій підводці - пензлик висихає, коли довго малювати стрілочки. Я не профі в малюванні стрілочок, і коли перемальовую декілька разів стрілочки, пензик підсихає, потім це важко зробити, бо він не наносить саму підводку. Потрібно наносити швидко і рівно з 1-2 разу. Через певний час, пару хвилин, коли підводка побуде закритою, вона працює добре. Але, можливо тільки я не вмію малювати з 1-2 разу, тому не вважаю, що це недолік самої підводки.

Стрілочки робила підводкою у відтінку Pitch Black.

Фото стрілочок додаю.

  • Зручний тревел-формат 100 мл з дозатором
  • Засіб має приємний квітковий аромат, але насичений
  • Мило рідке, як олійка
  • При нанесенні на шкіру - липке, при додаванні води піниться
  • Шкіра після використання олійного мила стає зволоженою та гладкою, приємно пахне

Мило мені сподобалося.

  • Бальзам має приємний ванільний аромат. Цей аромат нагадав мені бальзами, якими я користувалась в дитинстві.
  • Текстура жирненька, але на губах відчувається приємно. Не липкий.
  • Бальзам тане при нанесенні на губи.
  • Стійкість має середню. Але і не швидко зникає з губ.
  • Губи стають зволоженими на пів дня точно.
  • Додатково бальзам має SPF 20
  • Після нанесення губи мають гарний вологий блиск.

Мені бальзам сподобався.