Тетяна Супронюк

Автоматичний олівець для брів Maybelline New York Brow Ultra Slim Eyebrow Pencil

Автоматичний олівець для брів Maybelline New York Brow Ultra Slim Eyebrow Pencil
  • 04 - Medium Brown (Світлий коричневий з теплим підтоном)
  • 05 - Deep Brown (Коричневий, середній між 04 та 06)
  • 06 - Black Brown (Темний коричневий)

Автоматичний олівець дуже тоненький, компактний. На іншому кінці олівчика є маленька, але дуже зручна щіточка. Вона допомагає розтушовувати олівець та прочісувати брови. Варто зазначити, що олівець має гарне і якісне пакування: механізм працює добре, а з кожної сторони олівець і щіточка захищені ковпачками.

Грифель олівця дуже тоненький, але міцний, не ламається. Доволі твердий. Ним можна легко промалювати тоненькі лінії. Доволі стійкий на бровах. Економний у використанні. Можна регулювати інтенсивність кольору натиском олівця.

Автоматичний олівець для брів Maybelline New York Brow Ultra Slim Eyebrow Pencil

З усіх олівців для брів, які я маю (а у мене їх досить багато), рука тягнеться саме до цих олівців. Ними можна офорлювати брови максимально натурально.

Мої брови оформлені за допомогою олівця у відтінку 06 - Black Brown (Темний коричневий).