Тетяна Супронюк

Підводка-фломастер для стрілок Maybelline New York Hyper Easy

Підводка-фломастер для стрілок Maybelline New York Hyper Easy

Що можна сказати про підводку Hyper Easy від Maybelline New York?

  • Зручна компактна упаковка з шестигранним корпусом. Колір ковпачка відповідає кольору підводки
  • Тоненький синтетичний пензлик, який забезпечує тонкі лінії та комфортне нанесення
  • Колір насичений, в будь-якій з цих підводок. Не потрібно нашаровувати для отримання насиченого кольору лінії. Наноситься без прогалин.
  • Швидко засихає на шкірі і не відбивається

Єдине, що мені не сподобалося в цій підводці - пензлик висихає, коли довго малювати стрілочки. Я не профі в малюванні стрілочок, і коли перемальовую декілька разів стрілочки, пензик підсихає, потім це важко зробити, бо він не наносить саму підводку. Потрібно наносити швидко і рівно з 1-2 разу. Через певний час, пару хвилин, коли підводка побуде закритою, вона працює добре. Але, можливо тільки я не вмію малювати з 1-2 разу, тому не вважаю, що це недолік самої підводки.

Підводка-фломастер для стрілок Maybelline New York Hyper Easy
Підводка-фломастер для стрілок Maybelline New York Hyper Easy
  • Pitch Black - чорний глянцевий
  • Matte Black - чорний матовий
  • Pitch Brown - коричневий глянцевий

Найбільш пігментована - чорна глянцева, чорній матовій потрібен другий шар. Коричнева найменш пігментована, потрібно наносити в декілька шарів, і при висиханні колір темнішає.

Стрілочки робила підводкою у відтінку Pitch Black.

Підводка не відбивається, не тріскається, не стирається під час нанесення і в процесі носіння макіяжу.

Мені сподобалось, що можна коригувати стрілочку в процесі малювання. Я це робила ватною паличкою, змоченою у міцелярній воді. При цьому, решта макіяжу на обличчі залишається не ушкодженим.

Алергічних реакцій, чи інших неприємних відчуттів на повіках підводка не викликала.

Поки я робила фото свотчів на руці, підводки підсохли.

На відео видно, що я намагалася розмазати підводку пальцями. Але всі три кольори підводки залишилися на місці, і навіть не залишилося сліду на пальцях.

Також можу зазначити, що мої стрілочки на повіках, теж тримаються чудово цілий день.

Змити підводку можна міцелярною водою або гідрофільною олією. Підводка при змиванні наче скочується, і це зручно, бо пандою ви точно не будете.

Найстійкішою підводкою виявилася Matte Black. Вона останньою зтерлася, коли я витирала свотчі міцеляркою.

Заявленої стійкості на повіках у 24 години підводка точно не дасть.