alena.rosee

Скраб Mermade Citrus party 🍊

Скраб Mermade Citrus party 🍊

З брендом Mermade я познайомилась в 2019 році, коли швиденько треба було придбати антисептик та крем для рук в міні-форматі для літака ✈️

Ось тоді я навмання взяла серію Шампань і закохалась в той прекрасний солодкий аромат, навіть люди іноді питали, що це так приємно пахне.

З тих часів , цей бренд в мене викликає добрі емоції ☺️☺️☺️

Скраб Mermade Citrus party 🍊

Скраб Citrus Party 🍊 🎉 - це справжній цитрусово- цукровий джем 🍯

Пакування: це досить баночка, яка плотно закривається, досить зручна в душі щоб відкрити мокрими руками , а то знаєте є такі пакування , що відкрити в душі - цілий квест ))))

Консистенція: цукрові кристали в желейно-кремовій субстанції.

Аромат: для мене це солодка фанта або апельсиновий мармелад.

Головні компоненти: головні компоненти засобу це:

Цукор - для ефективного скрабування

Рисова пудра - для ніжної ексфоліаціі та тонусу

Масло Жожоба - для зволоження і еластичності

Ефект: я не тримаю скраб 15 хвилин, а просто масажую 3-5 хвилин, ефект прекрасний : зволожена відполірована ароматна шкіра ⭐️

Склад:

Sucrose, Glycerin, Polysorbate 80, Silica, Oryza Sativa Germ Powder, Butyrospermum Parkii Butter, Vegetable Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Persea Gratissima Oil, Aroma, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Aqua, [+/- May contain: CI 19140, CI 16255].

Тому можу сміливо рекомендувати спробувати цей засіб, ну а якщо ви не дуже любите цитрусові , то у Mermade є великий асортимент скрабів з іншими ароматами , я ось хочу спробувати Шампань ✨