Lytvynenko

Дотестилася до пересушеної шкіри 🆘

Дотестилася до пересушеної шкіри 🆘

По зразку можна і зручно скласти перше враження про засіб, особливо, коли є сумніви щодо продукту і не хочеться витрачатися на повний розмір.

Хочу поділитися думками про 3 засоби, що свого часу придивлялася для покупки, але 2 з них - відпали з віш листа після тестування.

Дотестилася до пересушеної шкіри 🆘

Обожнюю Dr.Ceuracle, проте їхні сонцезахисти не підходять мені найбільше. Ще жоден не сподобався. Як щодо цього?

Взяла на пробу Tea Tree Purifine Green Up Sun SPF 50+ PA++++

До складу крему входять фізичні фільтри. Проте, все одно, нам рекомендують наносити засіб не менше ніж за півгодини до виходу на вулицю.

Активні інгредієнти:

  • оксид цинку утворює надійний бар’єр від шкідливої дії ультрафіолетового випромінювання, є фотостабільним та безпечним навіть для чутливої шкіри;
  • діоксид титану віддзеркалює сонячні промені та забезпечує захист широкого спектру;
  • зелений комплекс ™ (екстракт гречки, екстракту портулаку, екстракт полині, екстракти овочів) освіжає, зменшує почервоніння, регулює роботу сальних залоз, має регенеруючу дію, захищає шкіру від пересихання, посилює антиоксидантний захист;
  • ніацинамід зменшує почервоніння та запалення, вирівнює тон, прискорює синтез керамідів у поверхневому шарі шкірі, зміцнює шкірний бар’єр, посилює ефект зволожуючих компонентів
  • екстракт листя чайного дерева заспокоює подразнення та свербіж, знижує активність сальних залоз;
  • екстракт полину завдяки своїм антибактеріальним властивостям попереджає появу запалень, полегшує стан чутливої шкіри, усуває почервоніння;
  • екстракт хауттюйнії серцевидної має заспокійливу дію, допомагає зменшити реактивність шкіри, очищує пори та тонізує;

Консистенція рідка, аромат специфічний, але не різкий. Колір зеленуватий - для нейтралізації почервонінь.

Видавила я перші краплі і подумала, що зараз як гарненько розподілиться по шкірі, адже текстура, як молочко. Як гарненько вбереться у шкіру, очікувала собі я... Мрійниця...

  • Погано розподіляється і поглинається шкірою
  • Надто сильно вибілює. Це є особливістю спф на фіз. фільтрах, проте... Мене двічі спитали, чи не погано мені, бо виглядаю надто блідою😅
  • Жахливо сушить шкіру, аж до лущення (видно на фото) і відчуття стягнутості. Давно такого в мене не було. Хоча я зволоділа шкіру перед нанесенням, як пише виробник. (Тут для мене було здивування, це перший сонцезахист, де рекомендують нанести перед ним крем. Зазвичай в мене навпаки, обличчя надто жирне та сяюче після спф).
  • Дійсно вирівнює тон та трохи перекриває почервоніння, як праймер.
  • Фініш оксамитовий, без будь-якого блиску.

Висновок:

Я чекала можливості змити його зі шкіри 🥵 Страшно уявити, що з нормальною, або сухою шкірою він творить... Не нанесу більше ніколи на обличчя...

Ампульна сироватка з екстрактом прополісу Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis 33 Ampoule давно цікавила мене складом, активними компонентами. Наразі не маю в рутині сироваток і підбираю для себе варіант.

Після СПФ, який зробив з моєї шкіри сухарик, - це здалося мені спасінням.

Це мультифункціональна сироватка, що містить 33,5% екстракту прополісу, а також набір вітамінів та антиоксидантів для інтенсивного відновлення, зволоження, підвищення тонусу.

Головний інгредієнт сироватки Royal Vita Propolis 33 Ampoule – екстракт прополісу. До його складу входить близько 200 біологічних сполук, значна кількість з яких це флавоноїди. Він пригнічує ріст бактерій, що спричиняють появу акне, посилює синтез колагену, тим самим зміцнює структуру позаклітинного матриксу та бореться з процесами передчасного старіння шкіри, а також забезпечує антиоксидантний захист.

Посилює дію сироватки екстракт обліпихи, що є натуральним джерелом вітамінів С, Е та провітаміну А. Він стимулює обмінні процеси, позбавляє від подразнень та лущення, а також покращує колір шкіри та м’яко вирівнює тон.

Активні компоненти сироватки:

  • Екстракт прополісу — має антибактеріальну дію, зменшує почервоніння, прискорює природній цикл клітинного оновлення.
  • Екстракт обліпихи — відновлює шкіру, підвищує пружність, захищає клітини від пошкоджень, спричинених дією вільних радикалів.
  • Бджолине маточне молочко — стимулює синтез колагену, підвищує зволоженість шкіри, захищає від фотостаріння.
  • Пантенол (провітамін В5) —діє як хумектант, притягуючи вологу та утримуючи її в шкірі, пом’якшує, стимулює регенерацію.
  • Ніацинамід (вітамін В3) — має протизапальну дію, зменшує розмір пор, сприяє збільшенню кількості керамідів, що зміцнюють епідермальний бар’єр, та зменшує втрату вологи.
  • Вітамін С (аскорбінова кислота) у високостабільній формі — надає антиоксидантний захист, зменшує негативну дію ультрафіолету на шкіру

Сироватка має в’язку консистенцію та легкий ненав’язливий аромат меду, що швидко зникає після нанесення.

Засіб моментально увібрався у шкіру, зробивши її м'якою та підживленою. Особливо нанесла у місця, що були пересушені сонцезахистом. Від лущення не залишилося і сліду. Після нього нанесла крем і шкіра засяяла, як раніше 🥰

Виробник зазначає, що сироватку можна використовувати як самостійний засіб, або додавати декілька крапель в крем.

Підходить для щоденного використання.

Висновок:

Достойний засіб, я б спробувала повну версію і поспостерігала б за властивостями, що нам обіцяють.

Benton Shea Butter and Olive Hand Cream - крем, що містить гіалуронову кислоту і пантенол, які зволожують шкіру, масло ши, яке захищає шкіру, оливкову олію, яке запобігає втраті вологи, робить руки м'якими. Крем також містить ефірні масла з не дуже для мене приємним ароматом.

Підходить для всіх чотирьох сезонів: весна, літо, осінь і зима.

Особливості крему:

  • масло ши (або масло каріте) - рослинне масло, що добувається з насіння дерева ши. Зволожує грубу і суху шкіру, утримуючи вологу, покращує загальний тонус шкірних покривів. Масло Ши ефективно насичує шкіру вітамінами, покращує обмінні процеси, знімає запалення і запобігає сухість шкіри;
  • оливкова олія, отримана з пресованих оливок, містить антиокислювальні інгредієнти, такі як вітаміни А і Е, які допомагають запобігти старінню шкіри, утворюють бар'єр, який запобігає втраті вологи і допомагає зберегти шкіру пружною;
  • мандарин, розмарин, герань відмінно зволожують і пом'якшують шкіру, миттєво усуваючи відчуття стягнутості, сухості і лущення шкіри рук.

Висновок: крем має дуже легку текстуру, яка швидко вбирається. Зволоження для мене дає недостатнє, при тому, що використала усю сашетку у 1,2 мл на один раз. Підійде для власників не надто сухої шкіри, але не для мене.