Vikulyk

Збільшення губ без ін‘єкцій

Збільшення губ без ін‘єкцій

Щоб додати об'єму вустам, багато зусиль не треба, але як це прикрашає макіяж (кажу про себе), може комусь таке не до душі.

За довгий час роблячи подібний макіяж, зрозуміла для себе декілька правил:

1. Беру гелевий нюдовий олівчик Ламель у відтінку 410, він дуже стійкий і буде гарно тримати мені блиск, по контуру не розїдеться, у мене не чіткий контур, особливо на верхній губі, тому промальовуючи його отримую видимий ефект, але заходжу не більше міліметра, щоб не заломлювався перехід.

2.Починаю фарбувати саме з центру і ледь не доводжу до кутиків, щоб уникнути "ефекту Джокера".

3. З контуру переходжу , зменшуючи натиск трохи ближче до середини губ, створюючи ефект омбре.

4. Наношу напівпрозорий блиск мейбелін теж у нюдовому відтіночку, яким часто користуюсь, він досить глянцевий, тому прекрасно доповнює мій макіяж.

Я показала найпростіший варіант, звичайно в центр ще можна легенько додати малиновий тінт чи походити з пламером перед нанесенням макіяжу, проте не раджу наносити прям на жирні губи від бальзаму, адже олівець буде лягати доволі не рівномірно, краще промокнути губи серветкою чи дочекатись повного вбирання зволожуючий засобів.

Ось такий мій улюблений макіяж губ на кожен день, вроді все швидко і просто, але й вимагає деякої обережності.)

Збільшення губ без ін‘єкцій