Missmili

#madeinukraine

#madeinukraine

Привіт)💛

Взагалі було важко обрати саме три українських бренда,бо улюбленців багато,і в кожного бренда є як класні засоби так і не дуже

В своїй трійці я обрала два бренда які я купую вже дуже-дуже давно,і один новий який я відкрила завдяки відгукам від дівчаток на makeupclub!

#madeinukraine

1.Fresh juice - найкращі скраби і креми для тіла!Смачненькі аромати,зволожуюча формула і яскраве радісне пакування!

В мене зараз крем для тіла з диньою і аромат просто супер)

Купувала,купую і ще буду купувати)💛

2.Acme colour-найкращі відтінкові маски і фарби для волосся!Вже не раз згадувала в своїх відгуках!З легендарною Горобиною можна міняти відтінок волосся хоч щотижня)А моя мама Горобиною навіть сивину зафарбовує)

3. Lapush-з цим брендом познайомилась зовсім недавно,і завдяки makeupclub,але вже встигла полюбити)В мене тонік і сироватка для обличчя,а також скраб для тіла)

Тонік і сироватку я вже протестувала,і це дійсно хороші засоби,особливо сподобалась сироватка Lapush Coffeine Serum-від неї шкіра на обличчі неймовірно м‘яка,шовковиста і сяюча,також можна використовувати замість денного крему на літо,бо засіб має кремову але при цьому легку консистенцію)